Людям треба навчитися бути ввічливими і чуйними

Хочу розповісти ситуацію, яку спостерігав днями. Увечері йшов з роботи і зайшов в кафе купити кави, на касі була невелика черга (першим стояла бабуся на вигляд або бездомна або дуже малозабезпечена, два молодих хлопця, чоловік середніх років і я). Так ось ця бабуся сказала продавцю (хлопець азіат) що вона замерзла і попросила налити їй склянку гарячої водички.

Я подумав, що продавець відмовить їй і попросить, щоб вийшли з кафе, але я помилився, продавець приготував їй чай, дав повний пакет всякої випічки, запакував булку, посадив за столик і сказав, що зараз принесуть гарячий супчик. Бабуся, не вірячи в своє щастя, стояла і мало не плакала.

Так як це зайняло якийсь час,  два хлопця, що стояли за бабусею,  почали голосно обурюватися, кричати, що в кафе в центрі міста не повинні пускати, а тим більше обслуговувати всяких бомжів. Коли ж настала їхня черга замовляти, продавець не звертаючи на них уваги почав приймати замовлення у чоловіка, який стояв за ними. 

Два хлопця обурилися, що їх пропустили і отримали від хлопця- продавця відповідь: «ми всяку шушеру не обслуговуємо». Ви б бачили реакцію хлопців, вони криками і образами зажадали покликати менеджера.

Коли прийшов менеджер і дізнався всю ситуацію, він просто послав тих хлопців і попросив більше до них в кафе не приходити. Так ось, якщо продавець або менеджер того кафе читає це, то знайте, ви вчинили правильно. А тим двом хлопцям хочу побажати навчитися поважати інших людей і бути ввічливими.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: