Маленькі звички, які вже вчора вкрали ваше щастя

Навчіться цінувати себе. Це означає, що Ви повинні боротися за своє щастя і душевний спокій.
Вчора вдень у місцевому кафе я зустрічався зі старою знайомою. Вона принесла з собою ноутбук, щоб показати мені свої останні проекти з графічного дизайну. Коли ми переглядали і попутно обговорювали її роботи, ноутбук раптово видав підозрілий звук, потім на дисплеї з’явилися мерехтливі смуги, і він виключився. Ми зрозуміли, в чому справа, лише після того, як в повітрі різко запахло паленою проводкою.

Я взяв ноутбук, щоб оглянути його, і ми відразу побачили, в чому була проблема. Нижня частина ноутбука була повністю мокрою, а за ним лежав порожній перевернутий стакан. За балаканиною і уважним розгляданням зображень на 15-дюймовому екрані ми не помітили, як випадково пролили склянку з водою, який офіціант через неуважність поставив ззаду ноутбука, поза нашою увагою.
Коли життя підкидає нам такі неприємні «сюрпризи», ми зазвичай засмучуємося і проклинаємо все на світі. Але хіба це допоможе якимось чином вирішити ситуацію, що склалася? Звичайно ж ні…
Моя знайома підняла руки вгору і, як не дивно, посміхнувшись, промовила: «Сьогодні вранці я скопіювала свій проект на інший ноутбук, щоб зайвий раз перестрахуватися, і, мабуть, не дарма!»
Я був дійсно вражений її реакцією. Більшість людей, яких я знаю, втрачають самовладання через найменші дрібниці.Однак така неприємна ситуація не відняла у моєї знайомої ні краплі щастя і не зіпсувала їй настрій.
Ми всі повинні засвоїти одну просту істину: потрібно завжди відпускати те, що приносить нам непотрібний емоційний стрес, і тягне нас вниз.
Не варто зациклюватися на неприємностях, адже життя повне прекрасних, дивовижних моментів. Кожен день воно нам підносить щось нове, незвідане. Ми не повинні стояти на місці. Потрібно з посмішкою долати всі труднощі і рухатися тільки вперед. Ви згодні з цим?
Хіба Ви не втомилися від постійної боротьби з однотипними проблемами?
Вам слід позбутися негативних звичок. Вчіться на власних помилках, а не зациклюйтеся на них, не дозволяйте їм побороти Вас. Перестаньте бути бездіяльними!
Пам’ятайте, Ваші вчинки визначають те, яким Ви станете в кінцевому рахунку. Позбавтеся від тих звичок, які заважають Вам жити.
У цій статті будуть розглянуті сім найпоширеніших звичок, які забирають у Вас щастя (готовий посперечатися, що у Вас хоч одна з них, але є).
1. Ви дозволяєте брати над собою верх навіть незначним проблемам 
Внутрішній спокій зароджується всередині Вас в той момент, коли Ви робите глибокий вдих і вирішуєте не дозволяти іншій людині або якій-небудь неприємній події заволодіти Вашими емоціями.

Іншими словами, те, як Ви себе будете почувати, зіткнувшись з неприємною ситуацією — нещасним або наповненим радістю і оптимізмом (в довгостроковій перспективі), залежить від Вашого ставлення, а не обставин. Якщо Ви засмутилися через будь-які речі, то в цьому винні не вони, а їх сприйняття Вами. Найважливіше полягає в тому, що Ваше ставлення до тієї чи іншої проблеми Ви здатні змінити в будь-який момент.
Просто зробіть глибокий вдих, поміняйте своє ставлення до подій, і тоді стрес і розчарування покинуть Вас. 
2. Очікування того, що день буде легким, і все відбудеться так, як Ви запланували 
Не буває легких днів, якщо Ви робите дивовижні речі. Щоб досягти мети, потрібно докласти максимум зусиль. Ваші дні можуть бути приємними і нічим не затьмареними, однак знайте, що непередбачені перешкоди будуть виникати в будь-якому випадку. Очікування того, що день буде легким, і все відбудеться так, як Ви запланували, призводить до непотрібного головного болю і переживань.
Десятиліття потому, коли Ви будете лежати на смертному одрі, про ті дні, коли Вам все давалося легко, Ви навіть і не згадаєте. Ті моменти, коли Ви піднялися над труднощами і досягли поставлених перед собою цілей, будуть жити з Вами вічно, оскільки Ви знайшли в собі сили і добилися того, що раніше здавалося Вам неможливим.
Не очікуйте, що все Вам буде даватися легко. Щодня прикладайте максимум зусиль для того, щоб наблизитися до своєї мети. Дивуйте себе своїми можливостями. 
3. Бажання, щоб усі зусилля були досконалими 
Кожен з нас в чомусь трохи перфекціоніст. Проте, Ви повинні зрозуміти, що Ваше бажання зробити що-небудь досконалим чином тільки заважає Вам досягти поставленої мети. Усвідомте, що ідея досконалості є недосяжною, вона може зруйнувати Ваше продуктивне мислення. Через це Ви будете тупцювати на місці, відчуваючи себе незадоволеним все життя.
Якщо Ви відчуваєте, що тупцюєте на одному місці прямо зараз, візьміть перерву і поміркуйте. Подумайте про різницю між старанною працею і перфекціонізм. Знайте міру! 
4. Невміння жити в теперішньому часі 
Вам не здається дивним те, як влаштоване життя? Ви чогось хочете, працюєте, щоб це роздобути, чекаєте, знову працюєте, чекаєте — і так до нескінченності. У якийсь момент Вам починає здаватися, що Ви ніколи не зможете домогтися того, чого хотіли. Потім, коли Ви отримуєте бажане, і все закінчується, Вам хочеться лише одного — повернутися назад в минуле, до того моменту, як що-небудь у Вашому житті змінилося.
Отже, як можна уникнути цього почуття втрати і плутанини?
Жити в теперішньому часі, бути присутнім в кожному моменті.
Переслідуйте свої цілі і мрії і одночасно насолоджуйтеся подорожжю, яку Ви робите, коли намагаєтеся чогось досягти.Кожен свій крок робіть усвідомлено, щоб не збитися з шляху. Іноді дорога буває вибоїстою. Тоді Вам буде в сотні разів складніше.

ЧИТАЙТЕ:  10 ознак того, що чоловік вас руйнує

Але якщо Ви відпустите думки про те, що «має» або «може» статися, Ви відкриєте своє життя  дивним сюрпризам і радощам. Можливо, Ви проживете не зовсім те життя, про яке мріяли, зате воно гарантовано буде значущим і дивовижно прекрасним. Життя — іноді складна штука, але не тяжка. Перетворіть її в подорож. Нехай воно стане цікавим і веселим і буде залишатися таким до самого кінця. І ще — ніколи не сумнівайтеся в собі і своїх можливостях. 
5. Ви позбавляєте себе впевненості в своїх силах, кажучи, що у Вас нічого не вийде, Вам не вистачає досвіду і так далі 
Упевнені люди завжди стежать за тим, які слова вони використовують у своїй промові. І Ви можете стати одним з них.
Отже, розглянемо різницю на прикладі двох початківців блогерів (вони відвідують мої тренінги), з якими я недавно розмовляв:
Перший сказав мені: «Так, я блогер. Ви також захоплюєтесь йогою і медитацією? Відмінно! Чи не хочете поглянути на мою нову статтю про пробудження свідомості, яку я розмістив на … »
Інший блогер заявив: «Так, у мене є власний блог, але, бачте, я не впевнений, що все роблю правильно (нервовий смішок). Я, напевно, занадто рано почав … бла-бла-бла ».
Як Ви думаєте, чий блог буде більш популярним? Хто отримає величезну кількість переглядів за місяць, коментарів і репостів в соціальних мережах?
Висновок: якщо Ви хочете, щоб у Вас все вийшло, підкріплюйте свої дії позитивними думками і обнадійливими впевненими словами.
6. Ви очікуєте, що інші люди будуть такими ж добрими, ввічливими і турботливими, як Ви 
Сувора правда життя: Ви, врешті-решт, розчаруєтеся, якщо думаєте, що люди будуть ставитися до Вас так само, як і Ви до них.
Не у всіх таке добре серце, як у Вас. 
7. Ви звикли жити в суворо обмежених рамках 
Ми часто прагнемо контролювати абсолютно всі аспекти нашого життя. Розслабтеся і дозвольте собі іноді просто плисти за течією життя. Пробуйте щось нове, будьте сміливішими і допитливими. Вихід за рамки звичного дозволить Вам випробувати щось нове і несподіване.
Найбільші радості в житті часто трапляються тоді, коли Ви найменше цього очікували. Якщо Ви хочете в чому-небудь досягти успіху, викресліть зі свого життя поняття досконалості і замініть його нескінченним, захопливим процесом пізнання. Ніколи не переставайте мріяти і досліджувати світ, адже це так чудово! 
Післямова 
Що б Ви не робили, не живіть вчорашнім днем ​​і не тягніть з нього  стрес і проблеми. Ви не можете змінити те, що вже відбулося, просто дозвольте цьому зробити Вас сильнішими і рішучими. Шлях до емоційної ясності вимагає, щоб Ви отримували уроки з усіх подій, що відбуваються у Вашому житті, і ставали мудрими, розсудливими і розважливими, росли і розвивалися в духовному плані.
Закрийте двері в своє минуле раз і назавжди. Глибоко вдихніть і зробіть крок вперед, назустріч майбутньому.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ