Мамо рідна: манікюр, який вийшов з моди

В манікюрі, як в будь-якій сфері beauty, є свої антитренди. Скільки можна робити стильні добірки ідей? Поговоримо ж про те, на який манікюр навіть не варто дивитися!

Бите скло

Кожен раз, коли ми бачимо у когось на нігтях бите скло, хочеться закричати: «Та годі вже!». Цей тренд був настільки масовим, що тільки лінивий не зробив собі подібний дизайн. А де ж індивідуальність? Давайте просто сьогодні відправимо цей тренд в топку.

Камені на нігтях

Ну цей тренд, здається, варто було забути ще в 00-х, але ні. Багато ще клеять собі на нігті стрази Swarowski, вважаючи, що це стильно і актуально. Насправді виглядає це огидно, в жодному разі не по-дівочому і вже точно не в тренді. У моді простота, природність і абсолютний nude.

Котяче око

Цей тренд теж варто було залишити приблизно в 2016. Та й робили собі подібний манікюр жінки за 50. Сьогодні цей манікюр вже — моветон і роблять його лише одиниці.

Аплікації на нігтях

Ще один антитренд, який давно пора забути. Масивні, об’ємні квіти, імітація опуклих крапель, які стікають на нігтях … Камон! Ви правда вважаєте, що на руках подібне виглядає естетично?

Кітч

Взагалі, десь тут, можна було б поставити фразу «no comment», але все-таки пару слів сказати можна. Дивлячись на ці варіанти манікюру, хочеться плакати хоча б тому, що праці майстра в них вкладено просто величезна кількість. Просто зверни увагу на всі деталі і їх «збірку». Але виникає одне питання: навіщо?

Зухвалий манікюр

Мені здається, що чоловікам на таке взагалі боляче дивитися. Це абсолютно антижіночно, до того ж непрактично і незручно. Не роби так.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ