Манікюр почекає: 7 ситуацій, коли потрібно скандалити з майстром

Ми дожили до того, що наші колекції лаків засохли! Манікюрні кабінети розрослися, як гриби після дощу: є кілька біля будинку і офісу, біля фітнес-клубу. Самій займатися нігтями вже нецікаво! Але чи варто їх довіряти комусь чужому?

Ми наводимо 7 ситуацій, коли майстер заслуговує скандалу. Так, його завдання не просто створити красу, а й зберегти здоров’я.

1. Порядок — це паспорт

Не кожен салон може дозволити собі прибиральницю. Але як обійтися без адміністратора? Серед завдань цієї людини — стежити, щоб було чисто. Маркер — мокра погода. Якщо сльота і дощ, адмін повинен видати бахіли. Нагадати, що верхньому одязі не місце в кабінеті фахівця.

Стрептокок і стафілокок — речі куди гірше бруду і пилу. В арсеналі салону повинні бути дезінфікуючі засоби. Бажано, щоб мили не тільки підлогу і плінтуса, а й стіни. Більш того, в осінньо-зимовий період належить робити кварцування.

2. Вихід з-під поли
Неграмотна обробка та дезінфекція інструментів — зелене світло: можна скандалити і дуже голосно! Є золоте правило: все повинно бути одноразовим або стерильним. Якщо ваш майстер надто популярний і у нього немає часу на такі «дрібниці», ви знаєте, що треба робити!

Переконайтеся, що інструмент пройшов 4 етапи: механічну обробку, стерилізацію в спеціальному розчині хоча б на 30 хвилин, додаткову стерилізацію в сухожаровій шафі на пару хвилин і підтримання стерильності перед процедурою. На ваших очах інструмент повинен з’явитися з ультрафіолетової лампи. При вас майстер обробляє його дезинфікуючим засобом і тільки тепер починає процедуру.

3. Нічого не знаю!

Попросити показати сертифікати на продукцію — це адекватно. Якщо вперше прийшли в салон, не соромтеся. Ви ж не хочете випалити нігті або отримати перманентне фарбування пластини? А це ймовірні сценарії, якщо майстер закупилась продуктами в переході або на блошиному ринку.

4. Роблю, як вмію! 
Більшість майстрів поверхнево знають технологію нанесення гель-лаку. Вражаюче, але вони вважають, що це те ж саме, що і нарощувати нігті! Знайте, блискучий шар майстер не повинен спилювати, якщо ви прийшли на гель-лак.

ЧИТАЙТЕ:  Олег Винник запалив з напівголими фанатками у новому кліпі

Чим загрожує запилення? Від процедури до процедури нігті стануть тонкими і крихкими.

5. Так що ви робите!

Знімати гель фрезою — це професійний злочин. Апарат сильно травмує ніготь і вмить зробить з нього ганчірочку. Сучасні покриття добре розчиняються спецзасобами і не вимагають пиляння верхнього шару.

6. Крапелька цього, крапелька того
В арсеналі майстрів нерідко каламбур продуктів. Якщо бачите, що база з однієї лінійки, лак з іншої і топ в неясно якій бульбашці, починайте голосно говорити! А все тому, що системи будь-якого бренду володіють унікальним складом. Тобто вони «дружать» тільки один з одним.

А якщо майстер хімічити, вільні радикали хімічних речовин потраплять прямо в легені клієнта. Їм не судилося з’єднатися між собою!

7. Майстер «трохи» промахнувся

Нарощена довжина, яка перевищує довжину натурального нігтя, травмонебезпечна. Так, при механічному впливі акрил або гель ламається і травмує натуральний ніготь. А товстий шар матеріалу тисне і уповільнює зростання своїх нігтів.

А які ви знаєте приводи посваритися з майстром? Поділіться матеріалом з подругами. Можливо, їм є що додати до цього списку.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ