Манікюр, який роблять тільки багаті жінки: 5 перевірених варіантів

Для того, щоб дозволити собі «манікюр багатіїв», не обов’язково клеїти на нігті діаманти замість страз. Досить дотримуватися всього кількох правил.

Світлий матовий манікюр

Матовий манікюр давно не виглядає чимось незвичайним. Але заможні жінки в дорогих салонах все також вважають за краще саме цей варіант. У чому ж його секрет? У порівнянні з глянцевим він виглядає максимально елітно і стримано. Принцип той же, що і з дорогим одягом — нічого зайвого.

Нігті винних відтінків

Всі можливі відтінки бургунді — вибір леді, які знають собі ціну. Як і при виборі дорогого вина, підбираючи відтінок лаку, важливо дивитися на його підтон, тобто той колір, який видно тільки коли поглянути вглиб.

Нюдові відтінки на коротку довжину

Чого вже говорити, якщо Меган Маркл і Кейт Міддлтон воліють для своїх виходів у світ виключно нейтральні відтінки. Це годиться за протоколом, а значить, вивірене усіма можливими правилами етикету. Але і тут є свої нюанси. Відтінок лаку не повинен сильно відрізнятися від відтінку твоєї шкіри, особливо, якщо вона засмагла. Сильний контраст додасть дешевизну, і весь задум буде втрачено.

Металеві смужки

Вставки металевих смужок — тренд серед багачок, які люблять варіант «цікавіше». Вони додають оригінальності та вишуканості, але при цьому виглядає такий дизайн без надмірностей.

Мармуровий манікюр

Ще один варіант, який вибирають жінки з достатком. І хоча їм зовсім не потрібно ганятися за модою в спробах справити враження, вони вибирають такий манікюр, тому що він як не можна краще підходить до їх прикрас з дорогоцінних каменів. Такий варіант підійде для елегантного і вишуканого образу.

А який варіант вам сподобався найбільше? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  "Писк моди" : топ-6 найстильніших зачісок 2018 року