Ми з братом одружилися в один рік. Наші дружини, молоді, красиві, розумні. Це було 6 років тому …

Ми з братом одружилися в один рік. Наші дружини, молоді, красиві, розумні. Закінчували інститути, попереду було чудове безхмарне майбутнє.

Дружина брата вирішила будувати кар’єру, а моя попросила мене згоди, щоб спочатку народити дитину, або двох, виростити їх до років трьох, а потім їй йти на роботу. Тобто, стала, як зараз таких називають домогосподаркою «утриманкою». Це було 6 років тому.

І в результаті:

Зараз мій брат розведений. Його дістало приходити додому в холодний будинок, їсти куплену і розігріту їжу, жінка з роботи втомлена приходить, не до готування, та й в ліжку особливо не розженешся. Дітей немає, часу не вистачає …

А я що. У мене два сини, вже лоботряси хороші. З роботи додому лечу! Там і вечеря на столі, і порядок, і дружини голова не болить ніколи.

І не треба говорити, що вдома дівчата тупіють! Вона будь-яку розмову підтримає. Вона зі мною і на риболовлю, і в гараж.

Ну що тут говорити, я з нею щасливий.

Ось уже діти підросли, в садку, то вона вже й на роботу вийшла на півставки.

Зараз дівчатка зелені розповідають, що дівчині потрібно доказати, мовляв вона сама себе може утримувати. Але знайте, нам мужикам плювати на те, що ви можете бабло заробляти або не можете. Нам головне, щоб наша жінка була нам дружиною, а не діловим партнером.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ