Мінус 10 років за 30 хвилин: геніальна процедура в домашніх умовах

Молодіємо, не виходячи з дому. Швидко, просто і недорого. Мінус 10 років за 30 хвилин. Вау-ефект прямо у вас вдома

Наші читачі надіслали нам корисну статтю про омолодження. Ділимося і з вами.

«Я давно чула про користь насіння льону. Ця унікальна рослина містить в своєму насінні величезну кількість корисних мікроелементів. Але я довго щиро думала, що це насіння застосовують як їжу, або для профілактики хвороб.

Але недавно я дізналася, що маска з відвару насіння є чудовим косметичним засобом для підтягування шкіри і насичення її мікроелементами.

Головна перевага цієї маски в простоті приготування та нанесення. Я вже не кажу про дешевизну цього засобу — насіння льону можна купити не тільки в аптеці, але і на звичайному продуктовому ринку. І коштує це зовсім недорого.

Маска готується дуже просто. Пізно ввечері в чашці залийте одну чайну ложку насіння льону трьома столовими ложками окропу. І накрийте чим-небудь. Усе. Простіше не буває.

Вранці, перед тим як будити чоловіка на роботу і дітей в школу — умочіть в розчин, що вийшов, ватний диск і добре протріть цим обличчя і шию. Тепер можете будити домашніх.

Поки на плиті кипить чайник, а діти неспішно бредуть у ванну кімнату чистити зуби — ви вже відчуєте, що рідина на обличчі підсохла і шкіра легко натяглася. Нанесіть ще один шар відвару на обличчя, не змиваючи попередній.

Через якийсь час, коли шкіра обличчя знову підсохне — повторіть процедуру.

Бачите, як все просто — не потрібно лежати на дивані, витрачаючи дорогоцінний час. Всю процедуру нанесення маски можна робити бігом, в проміжках своїх звичайних ранкових турбот. З обличчя і шиї нічого не буде відвалюватися і капати на одяг, викликаючи усмішки домашніх.

Перед виходом змийте підсохлий відвар з обличчя і шиї прохолодною водою. Тепер помацайте шкіру обличчя — відчуваєте, якою вона стала шовковистою?

Розпарене насіння, що залишилося від відвару, теж можна вжити всередину. Дуже корисно!

Всього через тиждень подібних процедур ваша шкіра помітно підтягнеться і буде насиченого кольору». 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Новий вірус, небезпечний для всіх користувачів WhatsApp. Ось що не можна робити ні в якому разі!