«Міс вульгарність» або як не можна носити звичайні речі

Виглядати жіночно і вульгарно-це два різних поняття, які, на жаль, часто плутає певна частина жінок. Жіночність можна підкреслити, а можна її перетворити в вульгарність.

Які це речі і як цього можна уникнути?

1. Взуття на підборах

Взуття на підборах додає жіночність, якщо це правильне взуття. Величезна платформа в носовій частині взуття виглядає вульгарно. Платформі скажіть однозначне «так», тільки якщо вона не вище 2 см. А найкраще віддайте перевагу класичним варіантам жіночого взуття на кожен день.

2. Шкіряні легінси

Мода на шкіряні речі набула широкого відгуку у модниць. Шкіряні легінси, які так підкреслюють жіночність, легко можуть перетворити жінку в вульгарну даму. Якщо верх до них підібраний неправильно. Шкіряні легінси і обтягуючий верх неприпустимі. З ними одягайте об’ємні светри, сорочки, футболки, худі.

3. Сорочка

Сорочка є предметом базового жіночого гардеробу. Якщо ви не хочете здатися жінкою легкої поведінки, то не варто захоплюватися розстібанням гудзиків у верхній частині сорочки, особливо, якщо у вас великі груди і коротка спідниця.

4. Водолазка

Обтисла водолазка-річ дуже небезпечна. А прозора обтисла водолазка небезпечна подвійно. Таким чином ви не підкреслите свої переваги, а будете виглядати вульгарно. Жакет до такої водолазки обов’язковий. А краще відмовитися від цього вельми неоднозначного предмета гардероба.

5. Колготки в сітку

Мегатренд декількох сезонів з милої леді робить таку собі жінку-сексі, особливо в поєднанні з ультракоротким міні. Колготкам в сітку потрібно сказати «так», але без зайвого оголення. І тільки при хорошій формі ніг. Жінкам із зайвою вагою краще відмовитися від колгот в клітку.

6. Червона сукня

Жінка в червоній сукні завжди буде в центрі загальної уваги. Скажіть «ні» червоній сукні з глибоким декольте і вже тим більше обтислим сукням (крім вечірніх варіантів і то без ентузіазму).

ЧИТАЙТЕ:  10 щоденних помилок, які псують стильний образ

7. Ботфорти

Ще один мегатренд не завжди робить з жінки стильну леді. Найнебезпечніший варіант-ботфорти з лакованої шкіри в поєднанні з обтислою сукнею. До ботфортів спідницю краще підбирати А-силуету і не допускати ультракороткого міні.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ