Модні варіанти стрижок, які надають об’єм для тонкого волосся: 23 стильні ідеї

Модні варіанти стрижок, які надають об’єм для тонкого волосся.

Тонке волосся за допомогою правильної техніки стрижки та укладки можна перетворити в шикарну зачіску. Волосся, з такою структурою умовно буває двох видів: тонке, але щільне, тонке і легке (пористе, повітряне).

В даній статті ми зосередимося на інформації — як надати об’єм тонкому, щільному за своєю структурою волоссю, яке погано піддається укладанню. Без правильної стрижки поліпшити ситуацію не вийде.
Грамотний майстер в салоні зможе підібрати таку стрижку, щоб жінка економила час на укладанні і на засобах догляду. Просто за рахунок продуманої техніки, зачіска дівчини буде виглядати чудово.

Правильно стрижемо тонке волосся

Порятунком жінки з тонким волоссям стануть багатошарові техніки стрижки. За рахунок напрямку росту волосся центральної зони у вертикальній площині, чим коротша довжина волоска, тим вище буде підніматися волосся у зони коренів. Відповідно, чим довше волосся, тим воно більше притискається до голови, роблячи зачіску не об’ємною.

Тонке довге волосся не прикрашає жінку. Додаткова довжина привертає увагу до ріденького волосся. З’являється ефект хворобливості, відчуття що жінка лисіє. У зв’язку з цим, оптимальною є стрижка і продумане укладання.

При виконанні укладання слід звернути увагу на важливі моменти.

— Використовуйте засоби для додання об’єму, різноманітні пінки для укладання;
— враховуйте, що застосування засобу для укладання вимагає сушки волосся за допомогою фена;
— укладання необхідно починати з потиличної зони піднімаючи волосся від коренів;
— тільки після того як виконана загальна просушка волосся, вологи залишилося мінімальна кількість, необхідно застосувати круглий гребінець для формування структури форми пасма.

Правильні стрижки для короткого волосся
Коротка стрижка для тонкого волосся справжній порятунок. Зачісці легко надати форму, необхідний об’єм. Укладання займає мало часу.

ЧИТАЙТЕ:  Потрібна інформація для тих, хто погано переносить спеку

Стрижка Пікс

Подивіться на трендову стрижку цього літа — Пікс. Головною відмінністю є відкриті вуха, коротке волосся скроневих зон. В ділянці маківки довжина волосся може бути на ваш розсуд. На фотографіях представлені варіанти з різною довжиною волосся в скроневій і центральній зоні.

Така зачіска додає образу зухвалість. Робить зовнішній вигляд дівчини дуже стильним. Стрижка підійде жінці, яка не боїться підвищеної  уваги від оточуючих. Основним протипоказанням для даної стрижки є коротка шия.

Стрижка Боб

Класичний Боб дуже підходить для жінок з тонким волоссям. За допомогою даної зачіски візуально, виходить надати волоссю шикарний об’єм.

Техніка стрижки за рахунок гнучкості дозволяє підкреслити переваги форми обличчя і приховати недоліки. Виглядає Боб дуже жіночно. Цю зачіску люблять знаменитості.

Часу для укладання зачіска вимагає не багато. Іноді просто висохлі, розчесані пасма можуть виглядати досить акуратно. А легкий безлад в зачісці додасть образу наліт юності і пустощів.

Стрижка каре

Каре одна з найбільш класичних стрижок, що прикрашає волосся жінок вже більше 100 років. Класичне Каре на даному етапі модних тенденцій велика рідкість. Для дівчат з тонким волоссям більше підійде каре з градуюванням. Ця техніка має укорочені пасма, які не псують загальну форму зачіски, але за рахунок довжини надають їй легкість.

Стрижки для волосся середньої довжини
Якщо жінка не уявляє себе без волосся на плечах або хвостика, правильно підібрана стрижка середньої довжини також допустима для тонкого волосся. Крім того, модні фарбування і тонування краще видно на середній довжині.

Стрижка Боб (подовжений)
Дана зачіска ідеальний вибір для жінок з круглою і квадратною формою обличчя. За рахунок пасом вдається гармонійно скорегувати загальний зовнішній вигляд.

Будьте готові, що дана зачіска потребує додаткового укладання для шикарного зовнішнього вигляду. Зовсім невелика кількість засобу для додання об’єму, дозволить отримати укладку гідну дорогого салону.

ЧИТАЙТЕ:  Так вже не актуально: 10 прийомів в макіяжі, які давно застаріли

Стрижка класичний Каскад

Уже в самій назві стрижки закладений сенс технології, за яким вона виконується. Майстер, таким чином формує форму стрижки, щоб плавний перехід кінчиків створював ефект каскаду водоспаду води.

Ця стрижка набагато довша, ніж подовжений Боб. Вона ідеально підходить для тонкого, але не рідкого волосся. Така довжина дозволяє обігравати багато рішень укладання. Наявність або відсутність чубчика на розсуд жінки.

 

Тонке волосся не вирок! Скористайтеся інформацією з цієї статті. Приділивши небагато часу для укладання, можна щодня радувати себе красивим об’ємом волосся. Велике значення при цьому має грамотний майстер, який правильно виконає технологію стрижки.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ