Молодший син Алена Делона успадкував його красу: наречені шикуються в чергу

Красень! 😍😉🙌

Культовий французький актор Ален Делон майже не схожий на людину, якій буде до смаку тихе сімейне життя. Його бажали мільйони жінок по всьому світу, в тому числі найкрасивіші моделі і актриси. Але мало кому вдавалося довго утримувати його поруч.

Йому приписують незліченну кількість романів, крім того, у актора четверо дітей від різних жінок. Середній син Делона — Ентоні, не бажає спілкуватися з батьком. Схоже, він так і не зміг пробачити знаменитому батьку вічні зйомки і тусовки, а також зайву строгість виховання.

Мабуть, недавно Ален вирішив реабілітувати себе як батька, але вже з молодшими дітьми — Анною і Аленом-Фабьеном. Обидві дитини з’явилися у актора в шлюбі з відомою моделлю Розалі Ван Бремен.

Ганнусі Ален допоміг закріпитися на сцені. Але з особливим трепетом 82-річний актор ставиться до свого молодшого сина. Хлопцеві зараз 24 роки і він тільки вступає в доросле самостійне життя.

Кінодебютом Алена-Фаб’єн стала епізодична роль в серіалі «Фабіо Монтале». Батько часто брав хлопчика на майданчик, щоб прищепити йому любов до кіновиробництва.

До свого 16-річчя Ален-Фаб’єн проживав з матір’ю. Після 15-ти років шлюбу жінка пішла від Делона до друга сім’ї — бізнесмена Олена Аффлелу. Розалі не турбувала доля сина і вона не приділяла належної уваги його вихованню. Їй більше подобалося подорожувати по світу в компанії нового чоловіка. Тоді-то підліток і став на слизьку доріжку.

Відчувши свободу і одночасно непотрібність, Ален-Фаб’єн пристрастився до сигарет, після спробував алкоголь, а незабаром і зовсім пристрастився до легких наркотиків. Батько не здогадувався про згубні звички сина. Все розкрилося, коли його в нетверезому вигляді помітила старша сестра Анна.

Ален Делон в найкоротші терміни відсудив у дружини право на опіку сина і забрав його в Женеву. Молодого хлопця помістили в елітний реабілітаційний центр, де він зміг поправити здоров’я, як фізичне так і емоційне. Здавалося, тепер-то все буде добре і найстрашніше позаду. Але незабаром новий удар …

У заміському будинку актор зберігав колекційний пістолет. Ален-Фаб’єн знав про це, і перед однією з вечірок взяв зброю, мабуть, щоб похвалитися перед друзями.

Наслідки такої безпечності виявилися страшними: в запалі веселощів, а можливо в алкогольному угарі, хлопець випадково вистрілив. Куля влучила в живіт 16-річної дівчини і застрягла в її хребті.

Батька і сина чекали судові розгляди. Делона старшого судили за недбале зберігання зброї, а молодшого — за нанесення шкоди здоров’ю. Зв’язки і гроші актора тоді допомогли уникнути тюремного ув’язнення.

Ален був в сказі після того, що сталося. Він вирішив покарати сина, серйозно урізавши його кишенькові витрати. Тоді хлопцеві довелося вперше зрозуміти, що значить заробляти собі на життя самостійно.

Йому довелося перебиватися випадковими заробітками в якості підсобного робітника, заправника і мийника вікон. Потім хлопець вирішив спробувати себе в модельному бізнесі — і це стало вірним рішенням.

У 22 роки Ален Фаб’єн почав з’являтися на обкладинках модного глянцю. Але найбільшим на даний момент успіхом хлопця можна вважати контракт від марки Dior.

Всього за два роки молодший Ален зміг стати одним з найбільш затребуваних чоловіків в модельному бізнесі. Однак сам хлопець не вважає це досягненням всього свого життя і мріє повторити акторський успіх батька. Не так давно він з’явився у французьких фільмах «Мене звуть Бернадетт» і «Зустрічі після півночі».

Сподіваємося, що помилки юності стали для хлопця уроком, який він добре засвоїв і минуле не наздожене його знову. Працюючи над собою, Ален-Фаб’єн цілком може домогтися висот в акторському ремеслі. Благо природа не обділила його зовнішністю та харизмою, а батько подарував гучне ім’я, яке відкриває багато дверей.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  5 безглуздих (і навіть небезпечних) порад по догляду за немовлям, які пора забути