Молодший син Алена Делона успадкував його красу. Наречені шикуються в чергу

Культовий французький актор Ален Делон мало схожий на людину, якій буде до смаку тихе сімейне життя. Його бажали мільйони жінок по всьому світу, в тому числі найкрасивіші моделі і актриси. Але мало кому вдавалося довго утримувати його поруч.

Йому приписують незліченну кількість романів, крім того, у актора четверо дітей від різних жінок. Середній син Делона — Ентоні, не бажає спілкуватися з батьком. Схоже, він так і не зміг пробачити знаменитому батьку вічні зйомки і тусовки, а також зайву строгість виховання.

***

***

Ганнусі Ален допоміг закріпитися на сцені. Але з особливим трепетом 82-річний актор ставиться до свого молодшого сина. Хлопцеві зараз 24 роки і він тільки вступає в доросле самостійне життя.

***

Кінодебютом Алена-Фаб’єн стала епізодична роль в серіалі «Фабіо Монтале». Батько часто брав хлопчика на майданчик, щоб прищепити йому любов до кіновиробництва.

До свого 16-річчя Ален-Фаб’єн проживав з матір’ю. Після 15-ти років шлюбу жінка пішла від Делона до друга сім’ї — бізнесмена Олена Аффлелу. Розалі турбувала доля сина і вона не приділяла належної уваги його вихованню. Їй більше подобалося подорожувати по світу в компанії нового чоловіка. Тоді підліток і став на слизьку доріжку.

Відчувши свободу і одночасно непотрібність, Ален-Фаб’єн звик до сигарет, після спробував алкоголь, а незабаром і зовсім почав вживати легкі наркотики. Батько не здогадувався про згубні звички сина. Все розкрилося, коли його в нетверезому вигляді помітила старша сестра Анна.

***

Ален Делон в найкоротші терміни відсудив у дружини право на опіку сина і забрав його в Женеву. Хлопця помістили в елітний реабілітаційний центр, де він зміг поправити здоров’я, як фізичне так і емоційне. Здавалося, тепер все буде добре і найстрашніше позаду. Але незабаром новий удар …

У заміському будинку актор зберігав колекційний пістолет. Ален-Фабье знав про це, і перед однією з вечірок стягнув зброю, мабуть, щоб похвалитися перед друзями.

Наслідки такої безпечності виявилися страшними: в запалі веселощів, а можливо в алкогольному сп’янінні, хлопець випадково вистрілив. Куля влучила в живіт 16-річної дівчини і застрягла в її хребті.

Батька і сина чекали судові розгляди. Делона старшого судили за недбале зберігання зброї, а молодшого — за нанесення шкоди здоров’ю. Зв’язки і гроші актора тоді допомогли уникнути тюремного ув’язнення.

***

Ален був в сказі після того, що сталося. Він вирішив покарати сина, серйозно урізавши його кишенькові витрати. Тоді хлопцеві довелося вперше зрозуміти, що значить заробляти собі на життя самостійно.

***

Йому довелося перебиватися випадковими заробітками в якості підсобного робітника, заправника і мийника вікон. Потім хлопець вирішив спробувати себе в модельному бізнесі — і це стало правильним рішенням.

У 22 роки Ален Фаб’єн почав з’являтися на обкладинках модного глянцю. Але найбільшим на даний момент успіхом хлопця можна вважати контракт від марки Dior.

***

Всього за два роки молодший Ален зміг стати одним з найбільш затребуваних чоловіків в модельному бізнесі. Однак сам хлопець не вважає це досягненням всього свого життя і мріє повторити акторський успіх батька. Не так давно він з’явився у французьких фільмах «Мене звуть Бернадетт» і «Зустрічі після півночі».

Сподіваємося, що помилки юності стали для хлопця уроком, який він добре засвоїв і минуле не наздожене його знову. Працюючи над собою, Ален-Фаб’єн цілком може домогтися висот в акторському ремеслі. Природа не обділила його зовнішністю та харизмою, а батько подарував гучне ім’я, яке відкриває багато дверей.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  9 дієвих способів відповідати на грубість з гідністю