Моя вівчарка завела собі пухнасту подружку

У мене є великий німецький вівчар Тор. Я служу на митниці, і собака мені потрібна і для роботи. Щоб тримати пса в формі, кожен день, незалежно від погоди, ми ходимо на собачий майданчик тренуватися. Зазвичай його звідти забрати складно — він би ще ганяв і ганяв.

А тут недавно мій чотирилапий друг побігав хвилин 10 і різко якось почав збиратися додому. Чого це раптом?!

Дивлюся, Тор морду від мене верне в сторону, а в пащі явно щось є. Я відібрав, а це кошеня! Зовсім маленьке, худе, брудне, жах! Подивився я на свого котячого рятувальника, забрав кошеня в кишеню і повернулися ми додому.

Насамперед нагодував це чудо. Воно ще й хлебче щось не вміло, довелося зі шприца по чуть-чуть молока давати. Потім мив малюка. Тор сидів поруч, затамувавши подих і майже не кліпаючи. Скільки разів кошеня пискнуло, стільки Тор здригався. Під час миття визначив, що це дівчинка. Тільки цього мені не вистачало!

Нарешті, процедура була закінчена, замотав у рушник, поклав на крісло, хай гріється. Тор підійшов, дуже акуратно взяв пакунок і відніс на свою лежанку. Там оточив його собою і затих. Поки кошеня спало — тільки очима кліпав, потім і сам задрімав.

Я відправився в зоомагазин — купити нашийник від бліх, лоток і миску. Вдома кошеня вже прокинулося і повзало по підлозі, а Тор зі зворушливим вираженням морди повзав за ним. Почав думати, як назвати нашу нову подружку. Знайшов в інтернеті, що у бога Тора була дочка Моді. Так і назвав.

Зараз ця маленька бандитка крутить нами як хоче! Тор на неї надихатися не може, гуляти і на роботу змушений тягати її з нами. Нещодавно зайшов сусід, Тор з ним дружить. А тут приревнували Моді, забрав її в свій куток і не випустив, поки сусід не пішов.

А хтось каже, що собаки і кішки ворогують!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: