Мудрості Шерон Стоун варто повчитися: чудові слова


ТАК, Я старію. Але я насолоджуюся цим процесом. 
У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ЖИТТЯ ТВОЄ ОБЛИЧЧЯ — ЦЕ ТЕ, З ЧИМ ТИ НАРОДИВСЯ. У другій половині — те, чого ти заслуговуєш.

Забавно, але я не розуміла, що приваблива, до тих пір поки не подивилася «Основний інстинкт».
ТИ МОЖЕШ проклинати себе ЗА ТЕ, чим займалася першу половину життя, але це не означає, що в другій половині ти повинна просто грати в гольф і нічого не робити.
Я НЕ ХОЧУ маскувати СВІЙ ВІК. Я просто хочу бути жінкою, яка в свої роки виглядає настільки добре, наскільки це можливо.
КОЛИ МЕНІ БУЛО СОРОК З ЧИМОСЬ, я закрилася у ванній з пляшкою вина і сказала собі: «Я нікуди не вийду до тих пір, поки не прийму себе такою, яка я є».

МЕНІ НЕ ПОВЕЗЛО З найважливішими речами У МОЄМУ ЖИТТІ. Мені не пощастило зі здоров’ям, і мені не пощастило з шлюбом, але я взяла себе в руки і просто вирішила жити далі.
МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ СПОКІЙНО СТАВАТИ ВІКОМ ВІД — це моя мета. У 2001 році у мене був сильний крововилив в мозок, так що альтернатива спокійного старіння мені добре відома. Кров поступала в мозок дев’ять днів. Відсоток тих, хто вижив після того, що перенесла я, дуже невеликий, але я якось впоралася. Потім я витратила два роки на те, щоб навчитися заново ходити, говорити і читати. Після цього будь-які розмови про зморшки мені здаються смішними.
ЯК СКАЗАВ ВІНСТОН ЧЕРЧІЛЛЬ, якщо тобі треба буде пройти через пекло, йди якомога швидше.
НА ЗЕМЛІ НІКОЛИ НЕ БУДЕ ПОВНОГО СВІТЛА і спокою. Але вони можуть існувати в твоїй голові.
Здається, я схиблена на ароматерапії.
У США ЖИВЕ 400 ТИСЯЧ фарбованих блондинок з однаковими носами, однаковими гігантськими губами, перекроєними щоками і білосніжними зубами. Невже хтось вважає їх привабливими?
АВА ГАРДНЕР БУЛА НАЙБІЛЬШ КРАСИВОЮ ЖІНКОЮ У СВІТІ. Чому? Вона ніколи нічого з собою не робила. Вона виглядала як жінка і ніколи не намагалася виглядати як дівчинка.
КОЛИ ТИ дивлячись на те, ЯК дорослішають ТВОЇ ДІТИ, ти дізнаєшся більше про життя і про себе.
До 58 РОКІВ Я ЗРОЗУМІЛА, що краса йде зсередини. Для того щоб бути красивою, треба робити те, що ти хочеш робити, і робити це кожен день. Я ось люблю танцювати і танцюю до знемоги.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: