На лікування Шумахера витрачено понад 16 млн. євро, але його ріст зменшився ще на 14 см

Майже чотири роки тому сталася трагедія з Міхаелем Шумахером. Катаючись на лижах, він впав і сильно вдарився головою об камінь. З тих пір відомий гонщик прикутий до ліжка. Днями вся країна буде прощатися зі своїм улюбленцем …

На щастя, Міхаель живий і відносно здоровий. Просто його сім’я вирішила переїхати в Америку, де у них є своя ферма.

У Далласі є клініка лікаря Марка Уикса, де дуже добре лікують важкі трави мозку. «У нас дуже великий досвід роботи з пацієнтами, які отримали серйозні черепно-мозкові травми. В Європі, швидше за все, немає жодної клініки, яка працювала з такою кількістю схожих випадків», — цитує Уикса німецький журнал Bravo!

Те, що Шумахер переїде до Америки дасть йому нову надію, вважають фахівці. До недавнього часу спортсмен проходив лікування вдома в Швейцарії, але ніяких поліпшень не було. Кожен тиждень обходився в значиму суму — 135 000 євро.

За 4 роки на відновлення Міхаеля було витрачено 16 млн. євро, але гонщик досі прикутий до ліжка. Для того, щоб дістати гроші на лікування сім’я продала будинок в Норвегії і особистий літак.

За весь час хвороби семиразового чемпіона з автогонок надходило дуже мало інформації про його стан. Сім’я ретельно приховує від громадськості життя Шумахера.

«Здоров’я Міхаеля не є суспільно значущою інформацією, а тому не будемо давати ніякої інформації з цього приводу», — заявила менеджер гонщика Сабіна Кхем.

Папараці як можуть намагаються, роздобути знімки хворого спортсмена. В кінці минулого року їм вдалося зробити кілька кадрів.

Але за цю справу взялася поліція, вони намагалися з’ясувати як журналістам вдалося зняти Шумахера. Швидше за все, фото зроблено в його будинку.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ