Над дівчинкою сміялися через вагу, але вона змусила всіх кусати лікті, коли виросла

До одних людей успіх приходить сам, а ось деяким доводиться як слід попітніти, щоб схопити удачу за хвіст. Історія Джоани Джозеф — яскравий приклад другого варіанту розвитку подій, адже перед тим, як стати учасницею кількох конкурсів краси, над зайвою вагою Джоани знущалися всі, кому не лінь, проте в якийсь момент дівчина вирішила, що пора щось змінювати. І поміняла, та так, що тепер всі її недоброзичливці напевно тихенько кусають себе за лікті.

У 13 років Джоанна важила трохи більше 100 кілограм і була головним об’єктом насмішок в своєму класі

За словами Джоани, яка живе в Малайзії, але має індійське коріння, їла вона завжди багато: «За один присід я могла з’їсти п’ять порцій рису. У сім років я важила 60 кілограм і була найбільшою дитиною в дитячому садку». У школі над Джоан сміялися не тільки однокласники, а й вчителі, що і привело її до депресії, яку їй навіть було ні з ким обговорити, тому що батьки теж вважали, що Джоанна занадто багато їсть.

Коли Джоанні виповнилося 16, вона вирішила, що достатньо натерпілася і вирішила змінити своє життя

Вона не пішла в спортзал, а просто стала щовечора бігати по дві години навколо свого будинку, а також відмовилася від шкідливої ​​їжі на користь фруктів і овочів. Результат не змусив себе довго чекати — вага дівчини зменшився майже вдвічі (до 52 кілограми), але ось знущання все одно нікуди не поділися. «Всі вважали, що я приймаю наркотики і стала наркоманкою, тому так схудла. У підсумку я просто перестала звертати на них увагу», — говорить Джоанна.

Дівчині дійсно вдалося повернути своє життя на 180 градусів

У 2016 році, коли Джоанні було 19 років, у неї з’явився привід довести всім її кривдникам, наскільки вони були неправі щодо неї.

Дівчина взяла участь в конкурсі краси малайзійського штату Селангор

Джоанна виграла і отримала почесний титул «Міс Селангор 2016». Пізніше Джоанна посіла друге місце на міжнародному конкурсі краси, який проводився в Індії 2018 році.

Всього цього Джоанні вдалося досягти самій, без допомоги професіоналів

«З 12 до 16 років я була наче в пеклі, поки не вирішила взяти все в свої руки, бо інакше я б залишилася такою назавжди. Це була тільки моя робота, без спортзалу, строгих дієт і препаратів», — коментує свій успіх дівчина.

Дівчина сподівається, що її приклад надихне багатьох на те, щоб почати нове життя.

«Якщо я змогла це зробити, назвіть мені причину, по якій ви не можете зробити так само».

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Унікальний результат ДНК