Надмірна засмага, яскравий блонд і міні-сукні в 64 роки: як одягається перша леді Франції

Їхні стосунки викликають багато розмов, вони і справді не зовсім звичайні. У подружжя різниця в віці 24 року — так само, як у Дональда і Меланії Трамп. Йому — 39, їй — 64, вона вела театральний гурток в приватній школі, де навчався Макрон.

Звичайно, громадськість цікавить не стільки професійна діяльність 39-річного красеня, скільки його дружина, 64-річна Брижит Макрон, яку вже прозвали «нетиповою першою леді».

Навіть за один факт — різниця у віці між подружжям — вже говорить про те, що мадам Макрон — особлива жінка. Однак нам вона не менш цікава і з точки зору свого стилю.

Вони, ці самі ноги, мабуть, єдине в образі мадам, що не викликає занадто різких суджень з боку громадськості. А ось її надмірна засмага і яскравий блонд, на думку багатьох, не відповідають так званій «паризькій недбалості» і «французькому шику». Однак одягається Бріжит як типова француженка.

Вузькі штани або джинси, простий топ, подовжений жакет, ботильйони або гостроносі туфлі на шпильці — саме ці речі складають основу повсякденного гардеробу Макрон.

Серед її улюблених брендів — легендарні французькі марки Louis Vuitton і Christian Dior

Незважаючи на всю любов до люксу, Бріжит не скуповує хітові моделі, а вибирає ті речі, які не втратять актуальності і через кілька десятиліть.

Чорні штани, чорний джемпер, чорне пальто, чорні туфлі, чорна сумка — колірна гамма гардеробу мадам Макрон не відрізняється великою різноманітністю.

Любов до жакетів білого кольору Бріжит зберігає вже кілька десятиліть

Лише іноді Макрон дозволяє собі червоне пальто …

… або блакитне плаття

Не менше, ніж вузькі джинси, 64-річна Брижит любить короткі спідниці

Вона не з тих жінок, хто після певного віку намагається ховати коліна

ЧИТАЙТЕ:  Ось які супер речі можна зробити зі старих джинсів. Яка краса!

Усі сукні для офіційних виходів вона підбирає за одним принципом: вона повинна бути трохи звужена, вище коліна і без рукавів.

У купальнику Бріжит Макрон виглядає не менш ефектно, ніж в закритій сукні.

Бріжит Макрон в кросівках — рідкісний випадок.

В мотоциклетних черевиках вона виглядає не менш стильно, ніж 20-річні француженки.

На думку більшості модних експертів, Бріжит Макрон навряд чи складе серйозну конкуренцію найбільш обговорюваній першій леді — Меланії Трамп, однак свій слід в історії, без сумніву, залишить.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ