Найгірші господині по знаку Зодіаку

Дізнайтеся які жінки по знаку Зодіаку просто не можуть жити без ідеальної чистоти в будинку, а які приберуть лише коли, сміття буде аж до стелі.

Близнюки

Близнюки — взагалі не господині. Вони вважають, що не створені для прибирання і приготування їжі. Люблять балувати себе походами модними бутиками і харчуватися тільки в ресторанах.

Водолій

Господарювати Водолій не вміє і не любить. Якщо в будинку пахне смачним пирогом або якоюсь іншою стравою, швидше за все, жінка Водолій замовила це в найближчому ресторані. Однак вона прекрасна актриса і професійно зіграє роль, що це все приготовлено самостійно.

Овен

Овен знає про домашнє господарство більше, ніж ви, ваша мама і обидві ваші вельмишановні бабусі разом узяті. І навіть не соромиться про це заявляти вголос. Овен розповість вам, як правильно прибрати будинок, зварити борщ і відіпрати сліди сумного конфузу з комірця сорочки. Але, якщо ви попросите щось з цього зробити, Овен не охоче вам допоможе.

Стрілець

Стрільці впевнені, що в житті безумовно є заняття цікавіші, ніж чищення килимів і полірування столового срібла. Тому в будинку у них, як правило, панує порядок. Тому що ні килимів, ні столового срібла у них, зрозуміло, немає, а все інше можна заштовхати ногами в шафу і приперти його кріслом.

Риби

Риби переконані, що вони кращі в світі господині. Вони — дбають про будинок з любов’ю і натхненням. Правда, натхнення у них ніколи не приходить за розкладом, а любові зазвичай вистачає тільки на те, щоб вимити посуд і викинути сміття, що скупчилося тиждень тому.

Терези

Терези до господарських справ зовсім байдужі. Якщо очікується візит батьків, лише тоді планується глобальне прибирання. Але, щодо їжі, тут проблем взагалі немає, Терези дуже люблять готувати щось смачненьке і оригінальне, але, на жаль, тільки для себе.

Діва

Діва — не просто маніакальна господиня, вона маніакально-депресивна. І ті, хто вважає Дів ідеальними господарками, просто щоразу стикалися з Дівою в маніакальній фазі — коли вона має звичку чистити батареї зубною щіткою, а  плінтуси на стелі — ватною паличкою. Діва ж в депресивній фазі воліє взагалі нікого не пускати в будинок.

Скорпіон

Скорпіони щодня виходять на смертний бій з бардаком і брудом. Вони люблять тримати будинок в чистоті і порядку.

Рак

У кулінарії у Раків дуже великі труднощі — не завжди і не всі страви виходять добре. Але у господарських справах все гладко, в будинку чистота і завжди стоять свіжі квіти. Вони не бояться заводити тварин в будинку і доглядають за великою кількістю рослин.

Козеріг

Жінки цього знаку Зодіаку люблять, коли хтось їм допомагає по господарству. Вони вважають, що несправедливо все звалювати на тендітні жіночі плечі.

Телець

Прекрасні господарки, які з величезним задоволенням підтримують в чистоті і порядку будинок, а також годують сім’ю вишуканими стравами. Поки не набридне. Інша справа, що набридає це Тельцям досить скоро, і ось тут вже необхідно вжити заходів, а то гірше буде. Готування краще відразу взяти на себе, а ось прибиранням Телець буде займатися до тих пір, поки у неї будуть нові іграшки. Так що треба розщедрюватися на робот-пилосос і парову швабру.

Лев

Звання кращої зодіакальної господині дістається Леву. Їхній будинок виглядає як королівський замок — у неї завжди лежить все на своєму місці і її катастрофічно дратує безлад. Вони дуже люблять дивувати своїх чоловіків цікавими кулінарними шедеврами.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ