Найскандальніший знак Зодіаку — хто він?

Хочеш дізнатися, з ким можна посваритися без наслідків, а з ким краще взагалі ніколи не сперечатися? Тоді читай наш гороскоп — рейтинг найскандальніших знаків Зодіаку!

12 місце — Терези

Котики і лапочки. Терези щиро засмучуються, коли когось ображають, і ще більше засмучуються, коли кривдники — вони самі. Тому викликати Терезів на скандал — завдання майже нездійсненне: вони віртуозно обходять гострі кути. Правда, іноді можуть вибухнути на рівному місці. Раз на п’ятирічку приблизно. І потім будуть довго вибачатися.

11 місце — Козеріг

Козероги скандалів бояться, тому що у них не дуже добре з емпатією, і вони завжди впевнені, що скандаліст збирається назавжди розірвати з ними будь-які стосунки. Це жахливо! З іншого боку, якщо скандалить сам Козеріг, все ясно: він має намір розірвати з вами всі відносини. Вибачте.

10 місце — Водолій

Водолії не люблять скандали з однієї простої причини: їм чомусь найчастіше доводиться виступати в ролі хлопчиків для биття. Так що огризатися Водолії вміють віртуозно, а ось самі ніколи не починають скандал. Вони, незважаючи на вищесказане, чомусь все ще люблять людей і не хочуть їх засмучувати. Святі люди, по суті.

9 місце — Рак

Рак любить НЕ скандалити, Рак любить повчати. Пильнуйте й тремтіть, нещасні! А ось якщо нещасні не бажають слухати — тоді буде скандал. Не страшний, а надзвичайно занудний: бу-бу-бу, бу-бу-бу … Тому близькі Рака намагаються його не дратувати: вчасно угукати, кивати і з покаянним виглядом розглядати власні шкарпетки. Тоді пронесе.

8 місце — Риби

Риби не люблять скандали і навіть, мабуть, їх побоюються: по-перше, всі навколо відразу стають жахливо непривабливими, а по-друге, скандал вимагає дій тут і зараз, а з цим у Риб туговато. Риби — талановиті маніпулятори, але ресурсу на відкриту сутичку їм не вистачає. Тому Риби скандалять рідко. Вони просто доводять ближніх до істерики, а самі багатозначно Мовчать.

7 місце — Лев

Леви скандалити не бажають, бо не царська це справа. Леви бажають, щоб їм підкорялися, не ставлячи зайвих питань і не сперечаючись. Що, звичайно, зовсім не означає, що Леви — милі пухнасті котики: покричати вони мастаки, але придатний скандал з ними сфабрикувати неможливо: логічні аргументи вони пропускають повз своїх царствених вух, глузування і тролінг в принципі не зчитують. Та й взагалі, чують вони тільки себе. Туга.

6 місце — Близнюки

Центральне місце в гороскопі займають Близнюки, нездатні визначитися, таки люблять вони скандали чи ні? І, будемо справедливими, в цілому скоріше ні. Але не тому, що вони такі прекрасні і благородні, а тому, що життєвий досвід їм підказує: люди дивні. Ось так поскандаливши з ким-небудь, розтопчеш його самооцінку, стукнеш пару раз в найболючіші точки, витончено образиш і публічно принизити — і потім з тобою спілкуватися не хочуть. Чого б це? Дурні якісь.

5 місце — Телець

П’ятірку любителів скандалів відкриває Телець — знак, який саму ідею скандалів в принципі не приймає, тому що це гріх. Не приймає, але скандалить при цьому чудово: з почуттям, з криком, з киданням тарілок в голови неугодних. Але робить це, по суті, не зі зла: просто Тельці миттєво скипають і вибухають, а нечутливі оточуючі ніколи не встигають це помітити, тому що Телець до останнього зберігає незворушний вигляд. Але взагалі потім він переживає і совість. Але не вголос, ні.

4 місце — Діва

Трохи не дотягли до трійки лідерів Діви, яким ми не видали медаль, тому що скандалять вони без душі. Власне кажучи, Діви майже все роблять без душі, і взагалі не ясно, чи є у них цей рудиментарний орган, але в скандалах це особливо помітно. Тобто якщо подивитися на Діву в скандалі, стане ясно, що вона насолоджується: з почуттям, з толком, з розстановкою розтоптує опонента і завжди перемагає, тому що Діву простіше вбити, ніж переспорити. Залишається загадкою наступне: чому Діви при цьому самі майже ніколи не затівають скандал? Дивні люди.

3 місце — Скорпіон

Замикають трійку лідерів Скорпіони — віртуозні скандалісти. Придатний скандал — найулюбленіша їхня гра. Після сексу і інтриг, зрозуміло. Так що дивитися на Скорпіона, який скандалить, можна нескінченно, як на вогонь або воду: це дуже, дуже красиво. І, як будь-яка гарне (а значить — продумане і зрежисоване) дійство, трапляється це не дуже часто. Тобто Скорпіон із задоволенням влаштує скандал рідним і близьким, але ось на трамвай або чергу свій дорогоцінний ресурс витрачати не стане. Тому — третє місце.

2 місце — Овен

Не вилазь — уб’є. Овни запальні і імпульсивні, вибухають на рівному місці, тицьнеш паличкою — і полетять клаптики по закутках. Але злого умислу в цьому немає, тому що скандалить Овен не заради задоволення, а щоб спустити, нарешті, пар і полегшити собі подальше існування. А хто при цьому постраждав — той сам дурень: у барана на лобі горить рядок, що біжить з безсмертною цитатою: «Тікайте, дурні!»

1 місце — Стрілець

Золота медаль і барабан на шию дістаються Стрільцям — головним зодіакальним скандалістам і взагалі хамам базарним. Стрільці скандалять не заради досягнення якоїсь великої мети, а виключно для власного задоволення. Привід неважливий, якщо його немає — Стрілець влаштує скандал на рівному місці. І, якщо ви не об’єкт його нападок, то нікуди не тікайте: стійте смирно і отримуйте задоволення. Такого потужного і справді невичерпного протоку майданної лайки ви ніде більше не побачите. У сенсі — не почуєте. Так, і приберіть ваших дітей від наших блакитних екранів. Якщо вони, звичайно, не Стрільці.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Кухню в 5 кв.м він перетворив на справжню мрію господині!