Наша дівчинка завжди мала особливу пристрасть до ігор у ванній кімнаті, думаю через біленьку шубку бешкетниця справедливо вважала, що …

Я заздалегідь перепрошую, що в пості будуть фото з туалету, але я просто не можу більше реготати одна.

Наша дівчинка завжди мала особливу пристрасть до ігор у ванній кімнаті, думаю через біленьку шубку бешкетниця справедливо вважала, що в разі якщо її схопити на місці злочину, буде простіше прикинутися ганчір’ям на тлі білої сантехніки))

Сама ванна з перших місяців і до сих пір сприймається виключно як манеж для ігор, куди скидаються всі «іграшки» з її країв, які дуже весело ганяти по дну.
Головне вчасно прикинутися, що киця чемно лежала, а воно все само впало.

Після веселих ігор вона любить там і задрімати.

На мою думку, після цього поста нас повинна знайти фірма «ідеал стандарт», яка випускає унітази і запропонувати Феліс рекламний контракт. Представляються рекламні слогани типу «Тільки на наших унітазах ви відчуєте справжнє розслаблення і комфорт)))» цур не красти ідею)))

Тут вона теж спить:

Чому ж киця засинає прямо на ходу? А ви спробуйте так побешкетувати, енергії йде сила-силенна. Проблема прийшла тоді, коли вона навчилася стрибати на поличку. Гучний шум. Признаюся, картина маслом: доктор Зло сидить на поличці, вміст полички в раковині.

Знімаю з полички, сварюся (ви пробували насварити глухого кота?))), складаю все назад, несу бешкетницю в кімнату, не звертаю увагу. Іду займатися своїми справами (стратегічна помилка). Через 5 хвилин чую знайомий гуркіт. Йду в ванну. На цей раз все більш фатально)

А ще ми можемо розгромити ванну ось так. Зацініть зухвалий погляд маленької бешкетниці.

Туалетний папір наша особлива любов

І головне дивиться на мене і продовжує)

А після того як награлися, наслідки можна перетворити на свою користь. М’яко, гігієнічно, зручно)

А ось і друга котопопа)

ЧИТАЙТЕ:  «Продам папугу»: оголошення на Авіто, яке «підірвало» інтернет

Коли ти весело погрався у ванні, причому не тільки своєю іграшкою, а й розкидав мамині витребеньки, що зробити щоб тебе не тільки не насварили, але ще і поніжитися?

Якщо Феліс при аналогічних витівках вдавав, «я — не я, і попа не моя!», воно все само впало, а я просто тут лежав.

То хитрий Арсюшенька робить зворушливий вигляд, виставляє пухнасте біло-руде пузо вгору, майже як білий прапор. Знає який хороший, гад)) Ну і що скажете робити з цією чарівною хитрою попою?))

Він так робить в будь-якій незрозумілій ситуації. Наприклад, коли напаскудив і його застукали. Навіть коли грає з кішками, кусає їх, ганяє по дому, зажене в кут, і коли Феліс або Кася наважуються нарешті настукати по нахабній рудій морді, він тут же моментально завалюється на спину і піднімає лапи «А що я, я нічо », «Лежачих не б’ють», і це спрацьовує! Кішки не б’ють лежачого і пирхнувши йдуть, а я покірно гладжу пухнасте пузо.

І тоді можна втратити пильність, потихеньку повертатися до своїх витівок:

Хоча своїми іграшками теж нехтувати не слід

Дуже любить це руде кошеня свою іграшкову маленьку копію і тягає її в зубах по всьому будинку. Це неймовірно смішно, турботливий татусь з синочком. Власне він його в ванну і приніс.

Награвся, накусався …

Все своє беру з собою …

І подався геть … фоточка в стрибку

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ