Наскільки міцно вміють любити різні знаки зодіаку

Деякі люди не бояться показувати свої почуття на людях, а від когось навіть на вушко не дочекаєшся заповітного «я тебе люблю». Цей рейтинг показує, як ведуть себе в любові різні знаки зодіаку.

12. Телець

Ці люди дуже непіддатливі і не будуть просто так демонструвати свої почуття. Вам дуже пощастило, якщо ви дочекалися від Тельців взаємної любові. Доведеться докласти купу зусиль, щоб вони відкрилися і показали свою чуттєвість. Запасіться терпінням і не приймайте їх висловлювання близько до серця.

11. Діва

Любов для Дів далеко не на першому місці. У пріоритеті завжди будуть вони самі і їхні власні цілі. Вони намагаються домогтися успіху у всіх сферах життя і лише потім переходять до справ сердечних.

10. Овен

Так як Овен — це вогненний знак, такі люди дуже імпульсивні і запальні. Багато хто може вважати їх егоїстичними і самовпевненими, і це все через їх сильну натуру. Але по суті Овни дуже чутливі, просто не показують цього на людях.

9. Водолій

Якщо хочете, щоб вас полюбили, потрібно в першу чергу полюбити себе. Ця фраза відмінно описує все, що відбувається у відносинах Водоліїв. Вони можуть бути нескінченно закохані в когось, але взаємності так і не відчують. А це все через те, що самі не відчувають любові до себе.

8. Козеріг

Можна подумати, що у таких людей крижане серце. Але, щоб його розтопити, потрібно знайти особливу людину, яка зможе завоювати довіру Козерога. Якщо вам все-таки вдалося це зробити, то будьте готові, що відносини будуть далеко непростими.

7. Лев

Люди цього знаку зодіаку люблять міцно і непохитно. Але часто трапляється так, що вони вибирають в партнери тих, хто не цінує їх почуття. Ще багато хто стверджує, що Леви не дають особистого простору. Але, коли приходить справжня любов, з’ясовується, що вони можуть зробити все заради свого коханої людини.

6. Близнюки

Такі люди завжди зважують всі «за» і «проти». Але, коли справа стосується відносин, Близнюки можуть гори перевернути, щоб бути поруч з людиною, яку любить. Потрібно завжди ділитися з ними своїми емоціями і не приховувати своїх думок.

ЧИТАЙТЕ:  6 доказів того, що між Кейт Міддлтон і Меган Маркл немає нічого спільного

5. Терези

Вони не вміють закохуватися з першого разу, але готові на все заради людини, якій розкриють своє серце. У відносинах Терези частіше керуються своїми емоціями, ніж здоровим глуздом. Тому можуть втратити голову, зустрівши споріднену душу.

4. Стрілець

Вони з побоюванням відкривають своє серце, бо будуть відчувати сильні страждання, якщо відносини закінчаться розривом. Але при цьому Стрільці  — безнадійні романтики. Такі люди потопають в любові, коли знаходять свого судженого.

3. Рак

Їм потрібна любов і увага як повітря. Вони дуже щирі люди, які дорожать своїми рідними і близькими. Раки вкладаються у відносини цілком і повністю. Такі люди хочуть пізнати свого коханого в найдрібніших подробицях.

2. Скорпіон

Довіру Скорпіонів потрібно заслужити, тому що тільки тоді вони покажуть свої почуття. Такі люди не відразу зізнаються в коханні, але, як тільки це станеться, знайте — вони ніколи не підведуть вас і точно не змінять. Серед всіх знаків зодіаку Скорпіони найвірніший своєму партнерові.

1. Риби

Перше місце в цьому рейтингу займають Риби. Вони ніколи не стануть приховувати почуттів до свого партнера і будуть кричати на весь світ: «Я тебе люблю!». Вони не будуть стримувати своїх емоцій і підуть на все, щоб тільки догодити коханому.

Ну що, написане збіглося з характеристикою вашого партнера? Можливо, він неймовірно закоханий в вас, просто поки не показує своїх почуттів.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ