Наталя Валевська змінилася до невпізнання

Шанувальники Наталії Валевської стривожені надмірною любов’ю співачки до пластичної хірургії.

Днями українська поп-виконавиця Наталія Валевська опублікувала на офіційній сторінці в Facebook фото з чоловіком Володимиром. Незважаючи на те, що особистими знімками артистка ділиться рідко, публікація викликала негатив у користувачів Мережі. Чому? Дізнайся далі в матеріалі.

Наталя Валевська, яка показала як купається у ванній, вирішила привітати всіх підписників і колег по творчому цеху з Днем музики (1 жовтня). Для публікації вона вибрала фото з чоловіком. Але воно викликало чимало суперечок серед користувачів Мережі. Багато розкритикували зовнішність артистки, звинувативши в надмірній пластиці обличчя і величезній кількості макіяжу.

«Музика — найдивовижніший вид творчості. Вона створює настрій, заряджає, надихає і наповнює енергією. Сьогодні — в Міжнародний день музики — бажаю всім мажорних мелодій в душі! Зі святом, дорозі мої шанувальники, друзі та колеги!»- доповнила свою публікацію Валевська.

Шанувальники співачки Наталії Валевської неоднозначно відреагували на нове фото своєї улюблениці. Вони, як це часто буває, розділилися на два табори: «дуже красива» і «що за жах». До слова, представників другого табору виявилося більше:

«Ааа, хто це? Я просто не впізнаю вас! Напишіть хтось Валевській, що у неї вкрали профіль!»,«Зупиніть моду на пластику. Я вже не розрізняю риси її обличчя і політ фантазії пластичного хірурга»,«Як добре, що я побачив це не перед сном. Заснути після такого важко»,«Пані Наталю, ви ж така гарна жінка. До чого цей маскарад? Мені ось чисто цікаво, скільки людей займається вашим макіяжем одночасно? Сподіваюся, вони як мінімум не сліпі».

Найвірніші прихильники співачки почали захищати свою улюбленицю: «Дуже красива, і любов у ваших очах тільки додає щирості!», «Неймовірна! Не припиняю вами захоплюватися, ви мій кумир!», Ніколи не сумнівалася, що Валевська красива жінка. Ось як їй завжди все вдається ?!»,«У вас будуть дуже красиві і талановиті діти! Не уявляю української сцени без Вас!».

А як тобі нове фото Наталії Валевської

Дивись кліп Наталії Валевської на пісню Моє Тіло :

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Якого числа народилася людина, таке у неї і все життя