Не скучний манікюр з смужками: 30 класних ідей

Новий тренд, який активно створюється у всіх салонах краси і всіма нейл-майстрами — це манікюр з смужками. Чи вважаєте, що подібний дизайн виглядає дещо нудно? А ось і ні, адже завдяки фахівцям, навіть з цим лаконічним візерунком є ​​стільки різновидів дизайну, що втомишся перераховувати.

Але все-таки ми вирішили вам розповісти і показати найцікавіші і стильні варіанти, які без сумніву вам сподобаються. До того ж, не забувайте, що візерунок у вигляді смужок дуже універсальна річ, що підходить не тільки під будь-який сезон, але ще і під будь-яку форму і розмір нігтиків.

Манікюр з смужками з фольги
Створюється такий дизайн за допомогою спеціальних стрічок, які можуть бути абсолютно різного забарвлення. Наносять на нігтик такий декор, або у вигляді доповнення до загального нейл-арту, або, як основний геометричний візерунок.

Манікюр з вертикальними смужками
Подібний вид візерунка може бути виконаний в будь-якій техніці і за допомогою будь-яких інструментів. Гола смужка, кольорова, в вигляді тільняшки, з технікою градієнту, піском — варіантів не злічити.

Але в будь-якому випадку, такий манікюр вам подарує не тільки гарний образ, але і візуально подовжить нігтьову пластину, що є дуже важливим плюсом для власниць коротких нігтів.

Манікюр смужкою у вигляді ромбів
Дуже популярний вид нейл-арту, який полюбився багатьом модницям. Створюється він у різних техніках, але виглядає просто чудово і жіночно.

Мінімалістичний манікюр з смужкою
Ще один варіант, який припаде до душі тим, хто не любить надто яскравий дизайн. При цьому смужки в цьому випадку малюються дуже тоненькими, майже непомітними, за рахунок чого і створюється ефект мінімалізму.

Манікюр смужкою за допомогою стразів
Неймовірно багатий нейл-арт ви можете отримати якщо оформите, наприклад, вертикальну смужку стразами. При цьому вони можуть бути абсолютно будь-якого забарвлення і форми, головне, щоб вони добре вписувалися в загальний дизайн.

Новий манікюр з лунками смужкою
Нове оформлення манікюру з лунками у вигляді горизонтальної подовженої смужки виглядає вишукано, жіночно і, разом з тим, дуже стильно! Ідеальний варіант для жінок, які не боятися експериментів. 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Топ-45 ідей для манікюру. Поспішіть записатися до свого майстра