Не треба жити з дурнями і навіть бути з ними не треба

Від цього у жінки трапляється руйнування самооцінки і втрата віри в чоловіків, і взагалі все життя — наперекосяк.

Навіть не знаю, як і донести …. Але не треба жити з дурнями і навіть бути з ними не треба. Від цього у жінки трапляється руйнування самооцінки і втрата віри в чоловіків, і взагалі все життя — наперекосяк.

А мудаки — це не всі чоловіки. Це взагалі не Чоловіки. У них від чоловіків тільки дітородний орган і переконаність в тому, що вони неймовірні, в даному випадку, необгрунтована.

На початку знайомства дурні виглядають, як нормальні чоловіки. Буває, відразу й не розбереш, вони мімікрують. Їх тільки по діях можна розпізнати, по відношенню до жінки.

Головна особливість дурня — явна або добра приховувана неповага до жінки. Воно може виражатися в засудженні жіночого вибору, роботи, занять та інше, в висловлюванні незадоволеності її тілом або її особистісними якостями, в порівнянні з міфічною «нормальною жінкою», в невизнанні її права на помилки і промахи.

Мудаки завжди вважають себе ідеальними і знають, як треба і як повинно бути. Якщо ви відчуваєте себе в стосунках ніби на суді, то той, який зображує прокурора, і є дурнем.

Наступна відмітна ознака дурня — яскраво виражений нарцисизм, красиво запакований в обгортку. Якщо він, наприклад, миється раз на тиждень або нерозбірливий в їжі, все це видається за винятковість і має ідеологічне підґрунтя. Дурень абсолютно безапеляційно вважає, що світ повинен обертатися навколо нього, навіть якщо, граючи в скромність, говорить інакше.

Якщо чоловік звинувачує жінку в егоїзмі і зайвій турботі про себе, значить, вона ще здорова і не прислуговує дурневі. Весь фокус у тому, що коли вона заборонить собі думати про себе і свої інтереси, він зжере її життя. Дурню ніколи не буває достатньо. Йому не буває достатньо ні любові, ні турботи, ні жертв, ні сліз.

Ще один критерій — дурні не вибачаються. Тобто на словах щось може бути виражено, але щирого каяття не буде. Досконалості немає в чому каятися, невже не зрозуміло?

Будь-який природній прояв почуттів на адресу жінки дурень видає за подвиг і чекає небувалого вихваляння і безмірної вдячності. За те, що зробив кави, або відвіз машину на шиномонтаж, наприклад. Друге — це вже дуже багато, тому дякувати доведеться роками.

Справедливості заради варто сказати, що більшість жінок пройшли через досвід відносин з дурнями, багато — ще пройдуть. Такий нормальний хід розвитку особистості і зростання духу. Потрапити в дурня допомагає несвідоме, а ось залишатися чи ні в цих відносинах — це вже вибір.

Потрібно самій вирости до того, щоб подібні відносини перестати вважати нормою. Потрібно вирости до того, щоб приймати себе абсолютно і прощати будь-який свій промах. Потрібно любити гідного, а не того, хто опинився поруч волею долі. Потрібно вміти бути на самоті і любити його, щоб не триматися за дурня до останнього. Потрібно вірити в те, що чоловік, який вміє любити, віддавати, піклуватися, підтримувати, робити вчинки, є, і він — твій і для тебе.

Занадто багато «потрібно» … Насправді, нічого не потрібно. У житті багато способів і сценаріїв існування. Кожна людина підбирає собі найкращий досвід зараз.

Хочеться сказати тільки одне, дурість — це назавжди. Дурість формується психотравмами, часто — з дитинства, і без терапії, без зростання усвідомленості не проходить.

Не зупиняйтеся на дурнів. За межами цього досвіду є інший. Лікуйте себе, щоб його розглядати і отримати.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  За дверима гарему: яке справжня життя арабських дружин?