Неймовірна історія. Той випадок, коли зловживання спиртним — пішло на користь … Читаємо із задоволенням!

Ми з дружиною розлучилися трохи менше року тому. Причина в мені — у нас на роботі є одна дівчина-прилипало. Я з нею крутив трохи любов ще до знайомства з дружиною. А тут вже ми жили півроку, як на роботі відбувся корпоратив …

Я не зраджував дружині! Чесно! Так, трохи пофліртував, потанцювали в обнімочку. А їй якийсь доброзичливець настукав, мовляв, я до старої подружки знову повернувся. Загалом, пішла дружина від мене, подала на розлучення, а так, як дітей немає — розвели одразу і без мене, по суті.

Після такого удару, не цілком заслуженого, я якось зламався. Втратив інтерес до життя, став потроху випивати. Сам розумів, що скочуюсь вниз, а ні бажання, ні сил зупинитися не було.

Колишня дружина кудись поїхала — я її не зустрічав взагалі.

І тут зима, Масляна. Десь я з друзями посидів, коньяку грюкнули. Потім пива собі ще купив, додав. Їду такий вже ніякий на таксі додому. А тут водій радіо включив, там без кінця тараторять:

— п’ятниця, Масляна, всі до тещі на млинці! …

Блін, в голові думка: як же я про тещу забув ?! Образиться ж, вона точно млинців напекла гору. Зовсім забув, що з її донькою ми розлучені!

Попросив водія біля магазину зупинитися, взяв цукерок, баночку її улюбленого рожевого джему, мартіні, а для себе ще коньяк (теща після смерті тестя не тримає спиртне). Приїхав до будинку, швидко вилетів на 5 поверх, уявляючи вже, як буду млинці смакувати. Подзвонив.

І тут — як обухом по голові! Вона ж мені вже не мама! І не теща! Не встиг на цю думку зреагувати — двері відчинилися.

Стоїть теща заплакана вся. Та як кинеться мені на шию:

— Ігорчику, рідний! Я знала, я відчувала, що ти прийдеш!

ЧИТАЙТЕ:  «Я стара шкапа, мені народжувати пізно і взагалі - сорок років - ще не кінець світу, але звідси його мені вже видно»

А позаду неї дружина моя виглядає, теж вся в сльозах, соплях і з розмазаним макіяжем.

Це вони дві сиділи, самотні, і плакали: теща за померлим тестем, а дружина — за мною.

Коротше, ми помирилися, розписалися вдруге. Навіть міні-весілля зіграли — на п’ятьох, ми, теща, і свідки.

Я з тієї роботи пішов від гріха подалі, зараз таксистом влаштувався.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ