Неймовірна історія успіху Пітера Дінклейджа. У школі над ним знущалися, а зараз він найуспішніший актор

Пітер Дінклейдж народився в родині вчительки початкових класів та страхового агента. У школі його дражнили, а все тому, що у Пітера карликовість. Зараз він один з найуспішніших і популярних акторів.

У дитинстві у Дінклейджа діагностували  ахондроплазію. При цьому стані голова і тулуб продовжують рости, а ріст кінцівок зупиняється. Зріст актора 135 см, а у батьків і брата зріст нормальний.

У школі на хлопцем постійно знущалися, його принижували і цькували. Хлопець ріс замкнутим, а потім він змирився зі своїм зростом, він вирішив, що його зовнішність — це проблема не його, а тих, що його оточують.


З юності Пітера тягнуло на сцену. Ще в п’ятому класі він взяв участь у виставі і відразу став популярним в школі. Після школи він вступив до Беннінгтонського художнього коледжа. Пітер не тільки вчився, гуляв з друзями і виступав зі своєю музичною групою!

У 1995 році юний актор дебютував в стрічці «Життя в забутті». Напарником актора став сам  Стів Бушемі. Талановитий Дінклейдж часто виконував другорядні ролі, але завдяки своїй харизмі глядачі його запам’ятовували краще, ніж головних героїв.

У 2003 році Пітер зіграв головну роль у фільмі «Станційний доглядач». Фільм отримав відмінні відгуки критиків і десятки нагород, а актор став всесвітньо відомий.

Пітер намагався відбирати серйозні і глибокі фільми, тільки одного разу він вибрав роль гнома в стрічці «Хроніки Нарнії: Принц Каспіан» 2008 рік. Актор досі соромиться цієї ролі …

Зараз немає людини з карликовістю, більш відомої й популярнішої, ніж Пітер Дінклейдж. Після виходу серіалу британської компанії HBO «Гра престолів» Пітер став зіркою. Зараз він отримує величезний гонорар за кожен епізод, в 8 сезоні він отримав 500 тис. доларів за кожну серію.

ЧИТАЙТЕ:  11 книг, на які не буде шкода витратити час навіть у відпустці


Пітер отримав дві премії «Еммі» в 2011 і 2015 році, отримав премію «Золотий глобус» за кращу чоловічу роль другого плану.


В особистому житті актор також знайшов своє щастя. Пітер вже більше 20 років щасливий з Ерікою Шмідт. Вони випадково познайомилися в 1995 році. Акторові зараз 49 років, його дружині 43, у пари підростає дочка Зеліг, а в 2017 році у них народилася друга дитина. Пара не розкриває її стать і ім’я.

Пітер — це відмінний приклад того, що сила волі і наполегливість допоможуть стати успішним. Він прийняв і полюбив себе таким, яким він є, а потім весь світ полюбив його за це. Яскравий, веселий, чарівний і відкритий хлопець домігся своєї мети. Молодець!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ