Неймовірна історія з життя

Шеллі Коулі була на восьмому місяці вагітності. Зовсім скоро їй і її чоловікові Джеремі належало взяти на руки свого первістка.

Але день, який подружжя чекали так довго, мало не став для їх сім’ї фатальним.

Пологи почалися з кесаревого розтину. Операція завершилася успішно, і маленька Рілан з’явилася на світ абсолютно здоровою. Однак її молода мама, не витримавши пологів, впала в кому.

«Лікарі зробили все, що могли. Вони були впевнені, що Шеллі помре, — згадує Джеремі, — ти такий щасливий побачити свою дочку … але в той момент ти розумієш, що повинен попрощатися зі своєю дружиною назавжди … Словами це не описати».

Раптом медсестрі на ім’я Ешлі Манус приходить в голову геніальна думка. «Ми знаємо, що шкірний контакт матері і дитини допомагає малюкам.

Я подумала, раптом в цьому випадку він спрацює навпаки? — розповідала Ешлі, — я сподівалася, що Шеллі все ще десь там, що вона відчує малюка своїм серцем, і материнські інстинкти розбудять її».

Але, торкнувшись Шеллі, її малятко відразу заснула. «Ми лоскотали її, навіть посмикали, але нічого не допомагало. Вона спала, — говорив Джеремі, — але пройшло десять хвилин, і вона знову закричала!»

Сталося неможливе. «Ми всі бачили, як монітори раптом запрацювали. Моя дружина повернулася до життя!»- зі сльозами на очах згадував Джеремі. Стан Шеллі поступово стабілізувався, і через тиждень вона нарешті могла взяти свою дитину на руки. «Я дивилася на Рілан і думала, що вона найпрекрасніша у світі дитина, — казала Шеллі, — я знаю, всі мами так кажуть, але тепер я відчуваю, що у нас особливий зв’язок».

Це фото було зроблено на святкуванні першого дня народження маленької Рілан. Прийде день і вона дізнається, що одного разу зробила справжнє диво.

Ще один щасливий кінець. Неймовірно, як любов матері і дочки перемогла смерть.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Олі було всього чотири роки і в той день її ніхто не розбудив