Неймовірні міфи про подружні зради, в які всі вірять, а даремно

Тема подружньої невірності досі табуйована і вимагає на людях виключно осуду тих жінок, що зраджують з одруженими. Однак ми з ними все одно зраджуємо.

Чому і як це влаштовано?

На моїй пам’яті, а також на пам’яті опитаних жінок, зраджують хоч раз з одруженими чоловіками (а таких виявилося чи не кожна друга), ніхто з чоловіків в реальності жінці-коханці не розповідає про неземне кохання і спільне майбутнє. Не вимагає чимось заради нього жертвувати, потерпіти, щоб щось отримати.

Вони, навпаки, відразу говорять: одружений, діти, що не розлучуся. І далі надають вирішувати тобі. А ти вже вибираєш або не вибираєш ці відносини.

Чому ти їх вибираєш?

У них є серйозні переваги, якщо ти знаходишся в тому стані, коли дівчина не хоче серйозних стосунків. І знаходиш в одруженого чоловіка все, що тобі знадобиться:

— одружений чоловік, так само, як і ти, не має права ставити зайві питання на кшталт «де ти була і чому ти не прийшла, я не зрозумію». Ти не зобов’язана розповідати йому про те, чим займаєшся, де зависла вночі, чому і з ким махнула на вихідні в інше місто і що плануєш робити далі.

— ти звільнена від надуманих пояснень, чому ти не хочеш проводити новий рік з його мамою, а свій день народження — з його друзями. А також не придумуєш привід взагалі не відзначати свято, якщо просто не хочеш його відзначати.

— в тебе немає часу будувати відносини, не хочеться будувати відносини, відносини суперечать твоїм релігійним переконанням та інше … Але ти хочеш мати секс без зобов’язань і можливість в будь-який момент зістрибнути з цього поїзду.

— ти хочеш і маєш можливість згоріти в пристрасних заборонених обіймах, а потім обтруситися і йти далі. Тому що ти не потрапляєш в залежність від цього чоловіка, адже прекрасно розумієш, що ця людина — не твій чоловік, не твій майбутній чоловік і частіше за все не твій колишній чоловік (хоча тут можливі варіанти).

ЧИТАЙТЕ:  Дізнайтеся чи не загрожує Вам хвороба Альцгеймера - 3 простих тести

— до речі, з тієї ж причини ти набагато спокійніше і природніше поводишся з  початку. Тому що перед ним не треба робити вигляд. Його завдання приймати тебе, як є, або йти під три чорти. Тому що бути «не такою» і чекати трамваю, щоб він не подумав поганого, немає сенсу. Він з тобою не одружиться.

— коханець довше залишається намитим котиком в костюмі і при кольорах, а не «чужим» в сімейках на дивані.

Чому це все не можна робити з неодруженим чоловіком, маючи з ним вільні стосунки? Можна, якщо усвідомлюєш те, що це не твій чоловік. Але дама — істота ілюзорно мисляча. Так що в таких відносинах настає момент, коли ти починаєш думати, що ось тепер ви зустрічаєтеся, а чоловік так думати не починає. Обручка — відмінна страховка від твоїх поганих думок.

АЛЕ!

Якщо ти вибираєш ці відносини з іншої причини, то ти дурненька. Якщо ти сидиш і думаєш: «Ну, зі мною щось все буде інакше», — ти помиляєшся. Він не розлучиться. Він не любить тебе. Він не одружиться на тобі. У нього в цьому сенсі вже все добре і без тебе.

За рідкісним виключенням.

Я знаю такі винятки, і обидва вони дуже щасливі. Але в обох випадках попередній шлюб коханця вже тримався на соплях, а заява про розлучення лежала черговим листом на тумбочці.

Все інше — брехня.

Ти не обкрутиш його мереживними підв’язками і співами, а капела на стриптизерської жердини в одному піонерському галстуку. Ти не зачаруєш його гарячими пиріжками з капустою і не приворожиш за допомогою магії. Все це нісенітниця. Зрозумій це і не кричи потім, що він негідник, бреше і тобі, і дружині. Або ти приймаєш правила гри за першим принципом, або ти не зустрічаєшся з одруженими. Усе.

ЧИТАЙТЕ:  Жертви гель-лаку, ви повинні про це знати!

Від чого тобі буде некомфортно, а часом боляче?

Від того, що він не буде тебе любити. Він не буде твоїм рідним, коханим чоловіком. Ніколи. Він буде одним, коханцем, братом, сватом, твоїм солодким котиком і улюбленою бабусею, дідусем Морозом і Снігуронькою в одній особі. Але він ніколи не буде тебе любити. Навіть якщо ляпне після оргазму, що любить.

Бувають винятки, так. Я таких не знаю. Але думаю, що, якщо він по молодості одружився, а потім зустрів тебе і зрозумів, що саме ти любов його життя, він розлучиться. Чи часто так буває? Я не зустрічала. Щоб любив одну, загуляв і покохав іншу … Ну, не знаю. Брехня.

Міф другий: чоловіки втікають від дружин, тому що ті в засмальцьованих халатах.

Чомусь існує стійкий міф про те, що дружина — це жінка в засмальцьованому халаті і бігудях, а коханка — це така киця в панчішках, декольте і вушках зайчика з плейбою. Але це не так.

Дружини і коханки фатально схожі.

Коли треба швиденько стати красунею, пара панчіх і вушка знаходяться у всіх. Коли не треба — ми блукаємо по дому в картатих шароварах і вовняних шкарпетках.

Чи знають чоловіки, що їхні коханки теж промишляють ковбаскою в холодильнику вночі в халаті? Знають. Особливо якщо знаходяться в статусі давнього сердечного друга.

Це не означає, що дружинам вдома можна розслабитися, перестати прати речі і розвести милих домашніх вошей. Це просто означає, що причина гулянь криється не в халаті.

Однак вона завжди є.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ