Несподівано: 6 знаменитостей, які є родичами королівської сім’ї

Багато знаменитостей, як, наприклад, Елвіс Преслі, Мадонна, гурт «Queen», проголосили себе королями і королевами, а деяких таким титулом нагородили самі шанувальники. Але деякі селебрітіс і справді можуть похвалитися родинними зв’язками з монархами. Ось деякі  з них.

Джонні Депп

Виявляється, найвідоміший пірат у світі може бути родичем королеви Єлизавети, а точніше — кузеном в 20 коліні. Предком Джонні, швидше за все, є Едуард III, а коріння сягає до незареєстрованого шлюбу між Річардом Дентоном і Хелен Віндбанк.

Ральф Файнс

Багатьом актор запам’ятався в страхітливій ролі темного мага Волан-де-Морта з серії фільмів про юного чарівника Гаррі Поттера. Однак Файнсу  є чим пишатися крім успішної кар’єри. У актора англійські, шотландські та ірландські коріння, крім того, він є восьмим кузеном принца Чарльза.

Гай Річі

Талановитий режисер і екс-чоловік Мадонни може похвалитися не тільки «блакитною кров’ю», а й життям в особняку. Коли батьки  Гая розлучилися, мати вийшла заміж за баронета Майкла Лейтона, тому юність майбутній режисер провів у маєтку XVII століття. Крім того, родовід батька Гая сходить до лінії англійського короля Едуарда I.

Бенедикт Камбербетч

Вишукані манери і стиль актора не дозволяють засумніватися в приналежності знаменитості до високого роду. Бенедикт -четвероюрідний брат короля Річарда III в 16 поколінні, якого, між іншим, зіграв на екрані. Таким чином Єлизавета II також є акторові родичкою — хоч і далекою. Тому не дивно, що в 2015 Бенедикт не тільки брав участь у перепохованні відомого предка, а й прочитав вірш на церемонії похорону.

Кара Делевінь

Відома модель і актриса може похвалитися не тільки успішною кар’єрою. Дідусь Кари був головою державної комісії «Англійська спадщина» і онуком баронета, а прадід — віконтом. Бабуся по матері, Джені Шеффілд, була фрейліною принцеси Маргарет. До того ж селебріті доводиться троюрідною племінницею принцесі Діані , і сім’я Делевінь входить в королівські кола.

Виявляється, ми багато чого не знали про улюблених знаменитостей. Але подобаються вони нам зовсім не через королівський статус або спорідненість. А вам би хотілося знайти в генеалогічному дереві предка високого роду?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  11 українських страв, про які ми почали забувати