Незвичайна зовнішність простої дівчини з України викликала фурор у світі моди

Українку Марію Тельну складно назвати стандартною моделлю. Легше повірити, що вона героїня казки або фантастичного фільму, ніж жива людина. За її надзвичайно великі і виразні очі харків’янку називають не інакше як «прекрасною інопланетянкою» і «космічним ельфом».

Знайшлися й ті, кому зовнішність Марії не припала до смаку. Так, наприклад, в коментарях до її фото можна зустріти колючі вирази, на кшталт того, що дівчина є «спадщиною Чорнобиля». Втім, це не завадило Тельній побудувати успішну модельну кар’єру, на заздрість всім злим язикам.

Зірка з глибинки 
А почалося все завдяки щасливому випадку. Школярку з надзвичайно привабливим поглядом помітила на вулиці керівниця модельного агентства Nіka Models. Яна Замеховська запросила дівчинку на кастинг, і та вирішила спробувати.

Спочатку батьки Марії ставилися до цієї затії вельми скептично. Вони давно вже запланували для дочки кар’єру економіста, а професія моделі здавалася їм несерйозною. Але піддавшись на вмовляння дитини, батьки все ж відпустили її на проби.

З цього моменту життя Марії перевернулося з ніг на голову. Всього після декількох зйомок для українських журналів Тельну відправили в першу закордонну поїздку — в Париж.

Складний успіх 
Типаж Марії припав до смаку керівництву багатьох модельних будинків Європи. У дівчини не було проблем з пошуком роботи — пропозиції приходили одна за іншою. Ось тільки самій Тельній кар’єра моделі давалася складно, і виною тому жорсткі умови контрактів.

Крім того, через нестандартну зовнішність, що не вписується в загальноприйняті канони краси, Марія регулярно піддавалася нападкам.

І ось, в 2013-му році, не витримавши тиску, вона вирішила зав’язати з моделінгом. Тельна вийшла заміж за музиканта Дениса, а незабаром на світ з’явився їхній синочок. Але, незважаючи на завершення кар’єри, образ Маші досі улюблений її екс-колегами по beauty-бізнесу.

Однак кар’єра дружини і мами Марії виявилася ближче, ніж модні покази. Дівчина з радістю виконує обов’язки берегині домашнього вогнища.

Крім цього, 27-річна харків’янка продовжує працювати в сфері моди, але вже за кадром. Зараз вона займається спільним проектом з Tamani Fashion Group. Марія нітрохи не шкодує про те, що кинула моделінг, навіть незважаючи на нечувані гонорари, адже для неї цей бізнес був полоном.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Поки мама живa, ми - ще діти. Бережіть своїх матусь