Незвичайний експеримент: 6 місяців без шампуню, результати

Жінка вирішила провести місяць без шампуню — а експеримент затягнувся на півроку! Давайте дізнаємося, чому.

Підсумки експерименту

«Одного разу мені запропонували цілий місяць мити голову не шампунем, а сумішшю яблучного оцту і соди. Спочатку це було лише цікавим експериментом, метою якого було з’ясувати, чи дійсно такі хороші народні засоби. Однак за місяць я отримала прекрасний результат — і не захотіла зупинятися. Навіть через півроку я не хочу повертатися до звичних шампунів.

Що я отримала?

3 підсумку експерименту — я значно економлю гроші, рідше мию волосся і радію його стану.

Спочатку про економію. За півроку мені довелося купити лише 1 пачку соди і пляшку оцту, яка ще не закінчилася. Якщо порівняти це з тим, скільки я витрачаю на шампуні, бальзами та маски, різниця колосальна! Приємний бонус — шафка у ванній більше не захаращена пляшками і банками із засобами по догляду.

Тепер про миття. Раніше мені доводилося мити голову щодня — вже на другий день волосся виглядало сальним, брудним і недоглянутим. Тепер цю процедуру я роблю лише раз в 5 днів. Економиться час, який можна витратити на куди більш приємні речі.

І, нарешті, найголовніше — стан волосся. Воно стало здоровішим і більш слухняним, заблищало і навіть почало витися, хоча завжди були прямим і немов обвислим. Голова більше не свербить — я приписую це відсутності хімії з шампуню. Волосся гладке, не січеться і виглядає, як після салонних процедур. Єдиний засіб крім домашнього «шампуню», який потрібен для створення шикарною укладання — кокосова олія, яку слід втирати у вологе волосся.

Я рекомендую всім жінкам хоча б на пару тижнів замінити шампунь на цей засіб. Результат буде приголомшливим!»

Рецепт диво-шампуня

У ємність 0,5 л насипати 2 ст.л. харчової соди і залити водою до розчинення. Налити розчин на вологе волосся, ретельно промити ним волосся і шкіру голови. Налити в ту ж ємність 2 ст.л. яблучного оцту, розбавити водою, облити волосся і відразу змити.

ЧИТАЙТЕ:  Лікувальна суміш з води і насіння соняшника, яка чистить судини і товсту кишку

Якщо у вас коротке волосся — використовуйте по 1 ст.л. соди і оцту. Якщо вам здається, що волосся все ще брудне — наступного разу додайте більше соди.

Спробуйте — і ви побачите, як ваше волосся сяє красою.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ