Нік Вуйчич, що народився без рук і ніг, став батьком двійнят

2017 рік став дуже вдалим для багатьох відомих сімей.

У деяких із таких сімей народилися двійні: Бейонсе і Джей Зі, Джордж і Амаль Клуні, Енріке Іглесіас та Анна Курнікова. Цей список радісних батьків збільшився: Нік Вуйчич і його дружина Канае Міяхара поділилися новиною про народження двох дівчаток. Дівчаткам дали імена Олівія і Еллі.

Нік народився в Австралії в сім’ї сербських емігрантів. Він народився зі страшним захворюванням тетраамеліей. У нього повністю відсутні кінцівки.

Але важке захворювання не завадило такій стійкій людині, а навпаки, зробило його лише сильнішим. Зараз йому 35 років, і завдяки його лекціям про цінності життя він відомий на весь світ. Він є живим прикладом стійкості і цілеспрямованості людини.

Він доводить, що можна досягти своїх цілей незважаючи ні на що.

Зі своєю майбутньою дружиною Нік познайомився ще в 2012 році. Тепер вони виховують двох синів. На щастя, подібне захворювання не передалося, тому його дітки абсолютно здорові.

Про те, що в його родині тепер ще дві дівчинки, Вуйчич розповів в соціальних мережах. Він подякував кожній людині за підтримку і розповів, що дівчатка народилися з вагою у 2 кілограми точно в день народження своєї матері.

Побажаємо всього найкращого їхній дивовижній сім’ї!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 імен, до яких щастя так і липне