Очищення пральної машини від бруду

Для того, щоб бруд від попереднього прання, що скупчився в пральній машині, не псував білизну, його необхідно періодично очищати.

Ми розповімо, як це зробити швидко, просто і недорого.

Помітили, що коли Ви перете що-небудь руками, на тазику осідає бруд і залишки мийного засобу? Теж саме відбувається і в пральній машині. Після багаторазового прання, деяка кількість бруду, накипу і порошку осідає на різних поверхнях машинки, прихованих від ока господині. Цей «осад» з часом призводить до того, що навіть тільки що випрана білизна здається сірою і неохайною, і навіть може спровокувати поломку пральної машини.

Крім того, вологість і середні температури — чудове середовище для розвитку цвілі і грибків, які можуть послужити причиною розвитку різних захворювань у вас і ваших близьких.

Щоб уникнути цього, необхідно періодично проводити профілактичне очищення. Метод, про який ми Вам розповімо дуже простий, але досить ефективний, щоб зберегти Вашу пральну машинку в хорошому стані!

Вам знадобиться:

  • 2 склянки столового оцту
  • ¼ склянки соди
  1. Розведіть харчову соду в ¼ склянки води і вилийте цю суміш в відділення для порошку.
  2. Оцет вилийте безпосередньо в барабан пральної машинки.
  3. Виставте максимальну температуру і програму для прання бавовняних речей (інтенсивний режим). Увімкніть машинку і дочекайтеся закінчення циклу прання.
  4. Після прання намочіть чисту губку і видаліть бруд на гумовій прокладці машинки. Через важкодоступність цього місця і пористу поверхню гуми, навіть після інтенсивного прання там залишається трохи бруду.

Цю процедуру необхідно проводити раз в 1 — 6 місяців (в залежності від того, як часто ви перете). Спробуйте і розкажіть нам в коментарях, чи залишилися Ви задоволені результатом! Або розкажіть ваш власний рецепт очищення пральної машини від бруду!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ