Ось рейтинг жінок за знаком Зодіаку: від милих до стервозних

Чоловіки, не нехтуйте!

Крім характеру, генів і виховання, на жінку накладає відбиток і знак її Зодіаку. Отже, який же знак Зодіаку найдобріший, а який найбільш злий?

1. Терези.

Навіть якщо у дівчини Терези проблема, вона не буде все ускладнювати. Ці маленькі мирні ангели по суті своїй миротворці, і готові на все, щоб все навколо них були задоволені.

Вони вірять в справедливість, рівність і гармонію, навіть якщо це відбувається за їх рахунок. Терези прагнуть вирішувати суперечки, а не починати їх. Якщо у вас коли-небудь виникнуть проблеми з Терезами, ясно, що винні в цьому саме ви.

2. Риби.

М’які, корисні і неконфліктні — це все про симпатичних риб. Вони ненавидять боротьбу і конфлікти, підлість і плітки, словом, це все, чим дівчатка займаються в колективах. Навіть якщо ви спробуєте посваритися з Рибою, вона просто махне хвостом і попливе. 

3. Телець.

На відміну від дівчини-Овна, яка може напасти в будь-який момент, Телець терпляча і витримана. Чутлива до критики, вона ставить собі за мету не критикувати інших. Вона щедра, і завжди в дусі. Навіть якщо ви спробуєте її розізлити, вона зробить це як би неохоче. 

4. Водолій.

Дружелюбність і доброта дівчини-Водолія утримує її від більшості конфліктів. У неї також немає часу на жорстоких і злісних людей. Але це не означає, що вона слабка — вона волелюбна і не буде миритися з жорстоким поводженням. Якщо ви скривдите Водолія, то вона просто зникне з вашого поля зору. І листівки не чекайте!

5. Стрілець.

Занепокоєння і нетерплячість дівчини-Стрільця рідко перетворюються в ворожість або агресію. Вона справедлива, і це часто заважає їй жити в жорстокому і несправедливому світі.

І навіть якщо ви розчаруєте її, вона не схопить тебе за волосся і не видряпає очі. Вона просто потисне плечима і піде, бурмочучи: «Ну, і як це називається!».

6. Близнюки.

Дівчина Близнюк, як правило, хороша. Їй псує карму те, що вона любить попліткувати. І якщо її викрити в цьому, або взагалі вести себе нешанобливо, будьте готові до жорсткої і отруйної відсічі. Вона може бути дуже запальною, але її рятує її неймовірна відхідливість і незлопам’ятність.

7. Рак.

Дівчина-Рак може бути як доброю, так і озлобленою в залежності від її настрою. Якщо ви побачите її в гарному настрої, вона буде обніматися, стискати і цілувати вас, запускати руки вам у волосся і говорити, як вона ревнує, і наскільки ви хороші.

Але якщо ви зустрінете її в той день, коли над нею нависають темні хмари, вам буде непереливки. Вона може бути абсолютно божевільною відьмою!

8. Лев.

Незважаючи на те, що дівчина Лев на вигляд тепла, дружня і навіть готова посміхнутися у відповідь на образи, не розслабляйтеся. Це не нешкідливе кошеня — це мстива левиця. Не кладіть голову їй в пащу!

9. Діва.

Цей знак Зодіаку названий Дівою явно помилково, тому що справжні діви чисті, і не схожі на цю злючку. Коли Діва ображена, вона не стане висловлюватися словесно або застосовувати фізичну силу. Ні, вона практикує набагато більш нервову і пасивно-агресивну форму насильства. Вона пригадує вам всі ваші гріхи за все життя, і буде вести себе так зневажливо, що вб’є вашу самооцінку.

10. Овен.

Запитайте дівчину Овна, яка вона, і вона скаже вам, що вона мужня, напориста, пристрасна, енергійна і навіть трохи вогненна. Це альтернативне бачення її нетерплячості, гіперактивності, агресивності, впертості, зарозумілості і злостивості. Ні, вона не найбільш зла з усіх. Але на третьому місці з кінця.

11. Козеріг.

Ця стерва може бути гарячою, як лава або холодною, як лід. Хоча вона терпляча, як тільки ви розлютили або нашкодили їй, ви відчуєте, як холодний туман спускається по кімнаті. Вона не буде бити вас по обличчю або кричати на вас, але вона підірве вашу репутацію, видавить з вас всі соки своїм ігнором і занудством.

12. Скорпіон.

Не варто злити дівчину Скорпіона, тому що вона буде мстити методичною холодністю серійного вбивці. Вона вже народилася такою! Вона войовнича, недовірлива, зла і мстива. Якщо ви коли-небудь зробите помилку, ніколи не повертайтеся спиною до неї — її отруйний хвіст вже напоготові!

Ви згодні з таким визначенням?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Доросла дочка Кирила Сафонова затьмарила красою саму Сашу Савельєву