Ось що може розповісти про ваше здоров’я колір і запах сечі

Будьте уважні.

Зазвичай людям соромно говорити про сечу, але деякі навіть і не здогадуються, скільки всього вона може сказати про здоров’я і можливі проблеми.

Колір і запах вашої сечі описує те, наскільки правильно ви харчуєтеся або наскільки здоровим є ваш спосіб життя в цілому.

Фахівці провідної академічної клініки США UC San Diego Health кажуть, що наша сеча складається на 95% з води і всього на 5% з інших речовин, таких як хлорид, натрій і сечовина.

Дуже важливо піклуватися про своє здоров’я, і ми тут, щоб допомогти вам у цьому. Ось що ви можете дізнатися про себе за кольором своєї сечі:

Прозорий.

Прозора сеча, стверджує UC San Diego Health, говорить про те, що людина надмірно гідратована. Якщо ви п’єте занадто багато води, це вимиває необхідні тілу солі, через що можливі проблеми з кровообігом.

Прозоро-жовтий.

UC San Diego Health повідомляє, що такі люди здорові і п’ють достатню кількість води. Зазвичай проблем зі здоров’ям бути не повинно.

Жовтий колір.

UC San Diego Health підтверджує, що люди з жовтим кольором сечі абсолютно здорові. Їх організм працює правильно.

Темно-жовтий.

Ці люди також вважаються здоровими, але, тим не менш, це може вказувати на нестачу води в організмі. UC San Diego Health настійно рекомендує пити більше води.

Медовий (бурштиновий).

Вважається, що люди з медовим або бурштиновим кольором сечі зневоднені.

Але фахівці з Каліфорнійського університету стверджують, що ви повинні пити воду, коли вам хочеться пити. 

Червоний колір.

Згідно UC San Diego Health, червоний колір сечі може вказувати на появу гематурії.

Обов’язково покажіться лікарю, тому що є ризик інфекції або навіть пухлини в сечовий системі. Це свідчить про наявність проблеми з передміхуровою залозою.

Синій.

UC San Diego Health каже, що іноді ліки і харчові барвники можуть давати синій колір сечі.

Це ж може статися через рідкісний метаболічний розлад — гіперкальціємію. Зверніться за консультацією до лікаря.

Темно-коричневий або чорний колір.

Не хвилюйтеся, іноді коричневий або чорний колір сечі з’являється після прийому деяких ліків, алое або навіть вживання бобів.

Але згідно UC San Diego Health, це серйозна проблема, тому такий колір також може бути викликаний отруєнням міддю або фенолом. Негайно зверніться до лікаря.

Тепер ви знаєте на які проблеми вказує колір вашої сечі. Чим раніше ви застосуєте необхідні заходи, тим легше вам буде від них позбутися.

А що каже вам ваш організм? 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: