Ось що потрібно робити, коли їдеш і немає кому полити квіти вдома

Прикро, коли заслужену і довгоочікувану відпустку щось перериває. Це може бути раптовий бунт шлунку і всієї травної системи проти відпускних делікатесів або необхідність повернутися додому і полити квіти. З першою неприємністю впорається аптечка. А щоб домашні рослини спокійно пережили час вашої відсутності, використовуйте цю маленьку хитрість. І навіть не доведеться давати ключі сусідам!

Що, знову просити сусідів?

Необхідність полити квіти вдома нерідко змушує нас йти на «благородні жертви»: повертатися з дачі або моря трохи раніше, довіряти ключі сусідам або ж турбувати друзів і родичів з проханнями. Кожен з варіантів має право на існування. Але краще обійтися без жертв і піти ледачим шляхом:  зробити систему автоматичного зволоження грунту.  Це тільки звучить складно, а насправді — 5 хвилин часу і днів 5 без зайвих турбот.

Щоб зробити «автоматичне підливання» квітів, приготуйте:

1. Пляшку вина з корком;

2. Дриль або шило.

Спочатку — найприємніше: спустоште пляшку вина. Потім промийте її, зніміть наклейку (бажано) і відставте в сторону. Час зайнятися корком.

Тим часом в горщику зеленого «вихованця» вирийте невелике заглиблення (сантиметрів 5-7).

А далі і зовсім елементарно. Наберіть повну пляшку води, закоркуйте шийку, і покладіть її в приготоване заглиблення «горлом вниз».

Тепер грунт буде насичений вологою. Зазвичай однієї пляшки вистачає на 4-5 днів, в залежності від ненажерливості рослини. А після цього ефект протримається ще на декілька днів. Так що тиждень відпустки пролетить непомітно не тільки для вас, але і для кімнатної зелені.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ