Ось що сталося з дівчинкою, яка народила в 11 років

Суперечки про те, коли ж ставати мамою, мали місце бути завжди. Хтось каже, що 25-30 років — ідеальний час, а деякі стверджують, що при можливості сучасної медицини вік не так вже й важливий.

Для тих, хто вважає, що з цією справою краще не затягувати і що чим раніше, тим краще, є приклади, які показують, що поспішати все-таки не варто.

Свого часу історія 11-річної Валі Ісаєвої вразила всю країну. Цей випадок здивував всіх жителів пострадянського простору.

Валентина Ісаєва, яка в 11 років народила від Хабіба Патахонова, стала героїнею передачі Дмитра Шепелєва «Насправді». Вона прийшла просити допомоги. Ісаєву та її чоловіка колись називали сучасними Ромео і Джульєттою.

Дівчина завагітніла від 17-річного хлопця, який приїхав до Росії з Таджикистану на заробітки. Тоді ця історія викликала величезний резонанс в суспільстві. Хлопець знімав квартиру у Валиної бабусі. Так вони і познайомилися.

Для Антоніни Олександрівни, за її словами, було незрозуміло, як маленька внучка опинилася в одному ліжку з юнаком. Самі закохані говорили, що коли справа дійшла до інтиму, навіть припустити не могли, що все закінчиться вагітністю.

У 2005 році у пари народилася дівчинка Аміна. Після інциденту суд визнав жителя Таджикистану винним за статтею 134 Кримінального кодексу Росії (про розбещення неповнолітніх). Суд призначив йому три роки позбавлення волі, щоправда, умовно.

А під час вагітності Валя не хотіла лягати на збереження, але бабуся і лікарі вмовили її відправитися її на спостереження до фахівців, інакше малеча могла не народитися.

Коли дівчині виповнилося 18 років, вона офіційно вийшла заміж за Хабіба. У січні 2013 року у пари народився син Амір.

Пара, що прославилася на всю країну, взяла участь в шоу «Насправді». Валентина Ісаєва звернулася за допомогою до Дмитра Шепелєва. Молода жінка зважилася розкрити шокуючу правду про життя в родині і зізналася в побоях з боку чоловіка.

Валя вирішила піти від чоловіка, про що заявила на всю країну. Ісаєва розповіла, що побоюється за власне життя і долю дітей. В ефірі програми Хабіб зізнався, що неодноразово піднімав руку на дружину.

Валентина Ісаєва зважилася на відверте зізнання. Вона заявила, що більше року перебуває у відносинах з чоловіком, який готовий її захистити.

«У нас складні відносини. Я боюся тебе. Я боюся, далі буде гірше. Я більше так не можу. Я говорила тобі, що я тебе не люблю і буду з тобою розлучатися », — звернулася Валя до Хабіба.

Незважаючи на те що Хабіб в кінці програми зізнався в любові до дружини, Валя була налаштована рішуче. Хабіб наполягав, щоб діти залишилися з ним. Сабіна Пантус, експерт програми, різко відповіла герою: «З ким залишаться діти, буде вирішувати суд, зваживши всі підстави.

Це не вам вирішувати, Хабіб. Не все вирішується кулаком, не все вирішується агресією. І саме такою своєю поведінкою, ви до цього і привели». Патахонов закликав дружину поїхати додому разом, але Ісаєва відмовлялася від пропозиції: «Я більше не буду з цією людиною, не поїду з ним. Повернуся в квартиру, коли він звідти поїде».

Історія цієї пари дуже чітко показує, що поспішати в питанні шлюбу і дітей не варто. Наслідки неусвідомлених дій можуть бути дуже плачевними. І діти в таких ситуаціях виявляються жертвами …

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: