Ось що станеться з дитиною, якщо вагітна буде пити алкоголь

Вагітність — це один з найважливіших моментів в житті жінки. Змінюється не тільки її психологічний стан, але і сам організм. Всі знають про шкоду алкоголю і тютюну під час вагітності, але багато жінок не вважають за потрібне відмовитися від спиртних напоїв. Так чи небезпечний для дитини алкоголь? Давайте з’ясуємо.

Шкода алкоголю для дитини не міф. Він здатний пошкодити всі клітини плоду, включаючи мозок.

Спирт відноситься до тих речовин, які 100% проходять через плаценту і потрапляють в кровоносну систему плода.

Виходить, що дитина абсолютно беззахисна, адже її печінка не здатна виробити потрібні ферменти для засвоєння спирту, як це робить організм дорослої людини.

Діти вагітних жінок, які п’ють, народжуються з явними аномаліями: дефіцитом ваги і зросту, різними мозковими аномаліями (проблеми зі слухом і зором, порушення інтелекту, відставання в розвитку і т. д.), А також мають характерну зовнішність (дрібні очі з короткою очною щілиною; маленьку голову і коротке підборіддя і тд.).

Найнебезпечніше вживати алкоголь в перші три місяці вагітності, адже саме тоді формується організм малюка.

Якщо раніше келих вина вважався безпечною нормою, то сьогодні лікарі Американської академії педіатрії та акушерства переконані, що безпечної дози спиртного для плода не існує. Якщо жінка хоче виносити абсолютно здорову дитину, то їй необхідно повністю відмовитися від алкогольних напоїв на термін вагітності і грудного вигодовування.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Нарешті: 40 реально робочих порад про те, як схуднути, не виходячи з дому