Ось що вас чекає, коли вашому синові виповниться 18 років

Розповідь багатодітної мами.

Видання The TODAY Parenting Team опублікувало дуже душевну статтю Хезер Дакворт про те, що буде, коли ваш син виросте.

Ось ця стаття:

«Коли вашому синові 18 років …

Коли ви стаєте мамою, роки раптово починають летіти. Зі швидкістю світла. Ви намагаєтеся уповільнити час, але що б ви не робили, вам не під силу розгадати секрет чарівного зілля, яке  «заморожує» час.

І тому в один прекрасний день ви поглянете вгору, і замість того, щоб побачити милого маленького хлопчика, ви зрозумієте, що молодий доросла хлопець перед вами —  ваш син . І тільки що йому виповнилося 18 років. Весь інший світ сприймає його як дорослого. Але в ваших очах  він все ще хлопчик .

Ми ростимо цих крихітних немовлят, поки вони не стають дорослими. І чим вони старші, тим менше потребують нас. Але в той же час  ми розуміємо:  неважливо, наскільки дорослі наші діти —  їм завжди буде потрібна мама.  І неважливо наскільки великими вони стали — ми, мами, завжди будемо поруч з ними.

Але ось чого я точно не очікувала — що 18 років проходять настільки швидко.

Коли вашому синові 18 років, йому подобається думати, що він уже дорослий, поки ви не нагадаєте, що все ще знімаєте йому житло. І оплачуєте його рахунки за телефон.

Коли йому виповниться 18 років, він буде сам собі прати. Але без вашої поради все одно не складе сорочку правильно.

Коли йому виповниться 18 років, він буде спати до полудня — якщо ви дозволите йому.

Коли йому виповниться 18 років, він як і раніше буде стискати вас в обіймах, а вам захочеться обіймати його довше, щоб розтягнути цей солодкий момент.

Коли йому виповниться 18 років, одним з кращих розваг для вас стане дивитися разом з ним смішні картинки і відео на YouTube .

Коли йому виповниться 18 років, ви почнете турбуватися про його майбутнє. Багато і часто.

Коли вашому синові виповниться 18 років, час від часу він буде надсилати вам повідомлення зі словами: «Люблю тебе!»  І кожен раз ваше серце буде танути.

Коли йому виповниться 18 років, вам все одно доведеться нагадувати йому, що потрібно прибрати в кімнаті і викинути ці 20 порожніх пляшок з-під води, які накопичилися в ній.

Коли йому виповниться 18 років, ви будете молитися за його безпеку кожного разу, коли він сідає в машину і їде.

Коли вашому синові виповниться 18 років, вважайте, що вам пощастило, якщо він відповів на ваше повідомлення. Але якщо він це і зробить, то тільки одним словом. Ви будете вдячні йому за це слово, але все одно вас трохи розсердить, що він не зміг витратити більше часу і написати вам про себе трохи докладніше.

Коли йому виповниться 18 років, у вас буде перехоплювати подих кожного разу, коли ви його побачите.

Коли йому виповниться 18 років, він НІКОЛИ не захоче слухати ваші поради.

Коли йому виповниться 18 років, він буде зустрічатися з дівчатами. А ви запитаєте, коли це ваша дитина встигла настільки подорослішати, щоб зустрічатися з дівчатами? Тоді ви згадайте, що самі бігали на побачення, коли були в його віці. Через це ви будете хвилюватися ще більше.

Коли йому виповниться 18 років, ви помітите, що в будинку ніколи немає їжі, навіть якщо ви витрачаєте по 300 доларів в тиждень на продукти.

Коли йому виповниться 18 років, він вирішить, що вже все знає. І так, коли ви це почуєте, то закотите очі.

Коли йому виповниться 18 років, ви будете спостерігати, як він буває в захваті від чогось. Це нагадає вам про ті часи, коли він був маленьким. Ви впізнаєте в ньому свого маленького хлопчика, його блиск в очах і прекрасну посмішку. І ви будете посміхатися і плакати від цих спогадів.

Коли вашому синові виповниться 18 років, він все одно продовжить кидати смердючий одяг на підлогу, не буде витирати ноги при вході в будинок, а раковину на кухні завалить брудним посудом. І ви почнете скаржитися на це, але разом з тим сумно усвідомлюєте, що рано чи пізно він піде з вашого будинку, і цей бардак зникне разом з ним.

Коли йому виповниться 18 років, часом він буде зводити вас з розуму, і ви запитаєте себе, а чи впоралися ви зі своїм завданням, будучи його матір’ю. Чи добре ви його виховали, щоб він зміг жити самостійно?

Коли йому виповниться 18 років, він розіб’є ваше серце, коли покине рідну домівку, щоб вступити до університету. І замість того, щоб побачити чоловіка, яким він став, — ви побачите маленького хлопчика, який йде і забирає з собою частину вашого серця.

18.

Це вік змін, коли діти виростають, «розправляють крила» і вчаться жити самостійно. Але одна річ напевно ніколи не зміниться — те, як сильно ми любимо цих хлопців.

Навіть коли наші серця розбиваються вщент через них — здається, що ми любимо їх і пишаємося ними більше, ніж будь-коли раніше . Тому що це ми виховали їх!

Ми пережили ці 18 років, хоча були моменти, коли ми думали, що у нас не вийде виховати хороших дітей. Але ми виростили цих крихітних малюків, які перетворилися на дорослих красивих юнаків. І ми пишаємося ними, тому що знаємо — в цьому житті їх чекають великі справи.

Коли вашому синові виповниться 18 років, ви зрозумієте, яка це честь — бути його мамою і спостерігати, як він росте. І хоча ваше серце наповниться сумом, ви також почнете переживати про майбутнє.

Але, перш за все, ви впадете на коліна і подякуєте Господу за те, що Він вручив вам цей дивовижний дар — бути матір’ю чудового сина і мати можливість в один прекрасний день відпустити його і побачити, як він «злетить!»

Хезер Дакворт

Що ви думаєте про цю статтю і про те, що іноді діти виростають дуже швидко?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Якщо ви любите днем подрімати, обов’язково прочитайте цю статтю!