Ось як за допомогою макіяжу можна зробити з жінки богиню!

Клас, я в захваті!

Думаю, багатьом дівчаткам за 40 знайомі ті проблемки, які представили тут ці сміливі жінки. Погодьтеся, показати своє обличчя крупним планом-з другим підборіддям, зморшками, колами під очима і все це абсолютно без прикрас … На таке не кожна зважиться!

Але ці сміливі жінки вирішили довести всім, що жінка за 40 сама повинна вирішувати, скільки їй років сьогодні і погодилися взяти участь в чудовому експерименті. Вони дозволили майстру по створенню макіяжу зробити їм вечірній макіяж.

Клас! Це супер, що вони зважилися … Я б теж так хотіла. Перша дама взагалі змінилася до невпізнання. Це просто диво, як грамотний майстер вміє розгледіти за другим підборіддям втомленої жінки справжню красуню.

Спасибі вам за таке чудове відео. Як же воно надихає! Обов’язково візьму собі на озброєння!

Так приємно дивитися на цих жінок, вони так радіють.

Мені дуже сподобалося. Тут показано як приховати недоліки і вікові зміни. Зовсім не обов’язково ходити так кожен день. Бувають особливі випадки, коли жінка хоче виглядати на всі 100.

Пишна блондинка і так досить симпатична і мила, а з макіяжем так просто — красуня! Респект майстрам!

Відео стимулює до життя. Ви уявіть, як у багатьох жінок руки опускаються, коли вони розуміють, що ось вона .. Осінь … .. Молодість пролетіла (((А життя тільки починається. Діти виросли, онуків поки немає, є сила-силенна часу. А жити дуже хочеться. Молодці , хто зробив це відео.

Дивимося просто нереально класний віковий макіяж:

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  25 ідей стильного і стриманого манікюру для дам з тонким смаком