Ось які мами виходять з жінок різних Знаків Зодіаку

Швидше за все, вам приходила в голову думка (особливо коли мама їздить по вухах): ну ні, я такою матір’ю ніколи не буду!

Рішучість — це добре, але, на жаль, не все залежить від вас самих.

Овен

Материнські плюси:

Впевненість, самосвідомість, сила, безстрашність.

Материнські мінуси:

Дух суперництва, лють, обмеженість поглядів, одержимість, марнославство, егоцентризм.

Материнський стиль:

Мама-Овен відрізняється енергійністю і життєстійкістю, і саме ці якості вона буде прищеплювати своїм дітям. У такої мами особливо не забалуєш — вона строга і вимоглива!

Упертий і зухвалий характер жінок цього знака пояснює те, що стаючи мамами, вони з тієї ж наполегливістю намагаються стати найкращими мамами в світі. Мама-Овен прагне для свого чада робити все краще за всіх.

З іншого боку, мама-Овен занадто рано починає вважати своїх дітей дорослими. Її діти виростають вільними і самостійними, але у них вкорочене дитинство.

При цьому мама, сама того не помічаючи, організовує життя вдома так, як їй зручніше, не враховуючи дитячих потреб. Тому у дітей іноді ослаблене відчуття дому.

Телець

Материнські плюси:

Сталість, хороший смак, здоровий глузд, працьовитість.

Материнські мінуси:

Примхливість, матеріалізм, перепади настрою, марнославство.

Материнський стиль:

Мама-Телець — жінка практична, грунтовно стоїть на ногах і спокійна. Вона цінує комфорт і затишок і, звичайно ж, завжди вміє створити його. Дітям мама-Телець прищеплює любов до простих радощів життя у вигляді смачної страви або красивого вбрання, вчить цінувати життєві задоволення.

Крім того, зазвичай така мама дуже економна і завжди вміє зберегти копієчку на чорний день, що з успіхом передає і своїм дітям.

Свою любов Мама-Телець проявляє досить неординарно. Вона готова обіймати і цілувати своїх діток постійно, і часом здається, що вони задихнуться від її надмірної опіки.

Мама-Телець прагне прив’язати дитину до себе і контролювати її життя навіть і після шлюбу. Зате емоційно Тельці дають дитині дуже багато!

Близнюки

Материнські плюси:

Різнобічність, моложавість, цікавість, відкритість, оригінальність, винахідливість.

Материнські мінуси:

Непослідовність, відсутність кордонів, схильність суперечити собі, нетерплячість, невміння слухати.

Материнський стиль:

Мама-Близнюки досить товариська і легка на підйом, любить ходити в гості і подорожувати, від чого здається трохи легковажною і недостатньо практичною.

Часто діти таких мам виховуються в обстановці вседозволеності і без особливих виховних принципів: мама-близнюки дозволяє їм багато в надії, що діти самі розберуться що добре, а що погано в процесі життя.

Однак така мама завжди знайде розвагу своїм дітям і з великим задоволенням прийме в цьому участь. Мама-близнюки — дама демократична, вона для своєї дитини саме той друг, який зможе пограти з ним в будь-яку гру.

Мами-близнюки легкі в спілкуванні зі своїми дітьми, але поверхневі. Тому діти дуже рано перестають звертатися до них за порадою, навіть коли мама реально могла б допомогти. Зате дружні стосунки з дітьми зберігаються на все життя!

Рак

Материнські плюси:

Чуттєвість, затишність, хороший смак, відданість, сентиментальність.

Материнські мінуси:

Прагнення надмірно опікати, перепади настрою, боязкість, ревнощі.

Материнський стиль:

Мама-Рак — це класична квочка, уважно стежить за здоров’ям свої чад, а також за тим, чи вчасно вони нагодовані і як одягнені. Мама-Рак проявляє особливу старанність у контролі над життєдіяльністю своїх дітей, оточує їх постійною турботою. Найчастіше це перетворюється в надмірну опіку і тотальний контроль. Однак така мама дуже добра і сердечна, і за ці якості їй можна пробачити багато.

Сентиментальність, властива цьому знаку з дитинства, виражається і в зрілому віці. Будучи вже мамами, вони зберігають всі важливі і значущі, на їхню думку, речі — фотографії, листи, блокнотики.

Мама-Рак тепла і велелюбна, але занадто серйозно ставиться до виховання дітей і їх навчання. Зате діти виростають дуже сімейними і домашніми. Правда, ранній емоційний розвиток під впливом маминих почуттів створює в подальшому дітям проблеми в сердечних справах.

Лев

Материнські плюси:

Грайливість, лідерство, винахідливість, впевненість.

Материнські мінуси:

Егоцентризм, драматизм, надмірна енергійність, зайвий оптимізм.

Материнський стиль:

Мама-Лев дуже цінує і любить себе і свій імідж в суспільстві, зовні вона зазвичай виглядає яскравіше інших. Мама-Лев виступає в ролі авторитету для своїх дітей, і її образ начальниці в очах своїх чад повинен бути ідеальний, тому діти такої мами часто виростають схильними до підкорення та слухняності.

Мама-Лев вчить дітей впевненості і марнославства, щоб ті не пропали в бою.

Мама-Лев краще бачить себе, ніж дітей. Вона любить поговорити про дітей з подругами, але увагу приділяє в основному зовнішній стороні. Діти у неї гарно виглядають і красиво одягнені, але їх внутрішньому світу вона часто приділяє недостатньо уваги.

Діва

Материнські плюси:

Організованість і порядність, здоровий глузд, здорові звички, інтелект.

Материнські мінуси:

Категоричність, неспокій і нервозність, самовдоволення, надмірна схильність все аналізувати.

Материнський стиль:

Мама-Діва вкрай дбайлива і копітка. Вона проявляє підвищену пильність до зовнішнього вигляду дітей: чи добре вони одягнені, чи немає зморшок на вигладженою одязі, чи добре нагодовані, чи здорова їх їжа. Найчастіше турбота про дітей перетворюється на самоціль.

Однак саме мама-Діва здатна прищепити дітям працездатність і посидючість, вміння врахувати кожну дрібницю і нічого не забути.

З тієї ж стриманістю і строгістю ці мами привчають малюків до хорошого смаку, вчать правильним вчинкам і підходу до всього з холодною головою. Під девізом здорового способу життя Мама-Діва приділяє особливу увагу гігієні і харчуванню.

Мама-Діва дуже турботлива і готова підтримувати дитину все життя, але вона виражає свої почуття більше справою, а дитині часто не вистачає просто ласки.

Терези

Материнські плюси:

Терплячість, вишуканість, хороший смак, справедливість.

Материнські мінуси:

Непослідовність, снобізм, марнославство.

Материнський стиль:

Мама-Терези — це досить демократична мама, яка намагається збалансовано і всебічно виховувати своїх дітей. Вона в міру строга і в міру добра. У такої мами все відміряно і враховано в необхідній кількості.

Діти мами-Терезів засвоюють у неї лояльність до зовнішнього світу і миролюбність, вміння залагоджувати конфліктні ситуації і знаходити спільну мову з усіма навколо.

Іноді дратівлива і запальна, але справедлива і ніжна Мама-Терези здатна і казку дітям почитати, і покарати по справедливості.

Найчастіше мама-Терези для своєї дитини швидше подруга, ніж мама. Таке виховання дуже допомагає дітям в їх подальшому сімейному житті. Але якщо мама самотня, вона чекає від дитини, що вона заповнить їй відсутнього партнера, тим самим нав’язуючи йому своє емоційне життя.

Скорпіон

Материнські плюси:

Сила, стійкість, інтуїція, сила волі.

Материнські мінуси:

Контроль, параноя, емоційний холод, божевілля, надмірна наполегливість.

Материнський стиль:

Мама-Скорпіон дуже складна. Їй часто і з собою щось нелегко, не те, що з власними дітьми. Тут все залежить від рівня її духовного розвитку. Мама, не дуже просунута духовно і морально, все життя буде тиснути, навіть трамбувати дітей своїм авторитетом і поглядами на життя, привчаючи їх до того, що все життя — боротьба і потрібно вміти захищатися.

Мама більш просунута буде більш лояльною і менш деспотичною з дітьми, що допоможе їм уберегти нервову систему і почуття власної гідності.

Любов до дітей у такої мами безмежна, а відданість — просто безмежна. Така мама здатна розпізнати талант своєї дитини і направити її в правильне русло.

Мама-Скорпіон постійно створює дітям емоційні стреси. Вона схильна втручатися в усі ситуації в житті дитини, сама переживаючи їх дуже гостро. Їй хочеться постійно тримати дітей в поле свого контролю.

Стрілець

Материнські плюси:

Авантюризм, мудрість, почуття гумору.

Материнські мінуси:

Нетерплячість, грубість, прямолінійність, надлишок спонтанності, безладність.

Материнський стиль:

Мама-Стрілець оптимістична і позбавлена ​​критики. Вона досить легко дивиться на життя. Її вічно тягне в невідомі краї і до далеких цілей. Така мама багато їздить і подорожує зі своїми дітьми.

Мама-Стрілець постійно знаходиться в русі, і діти засвоюють цей життєвий ритм, стають такими ж легкими на підйом, не бояться ризикувати заради досягнення цілей.

Мама-Стрілець краще за всіх може організувати будь-яке свято, захід або похід, та так, що її дітям це здасться справжньою пригодою. А неймовірне почуття гумору мами ніколи не дасть малюку нудьгувати.

Мама-Стрілець уважна до дитини і допомагає їй в інтелектуальному розвитку. 

Козеріг

Материнські плюси:

Планування, порядність, традиційні цінності, послідовність, терплячість, вдумливість.

Материнські мінуси:

Занепокоєння і тривога, зайва обережність, песимізм, сумніви в собі, надмірна серйозність.

Материнський стиль:

Мама-Козеріг дуже стримана і, як правило, небагатослівна. Її життєстійкості і завзятості можна позаздрити. Вона не буде сюсюкати і розчулюватися безневинними витівками своїх дітей, а строго вичитає їх.

Діти мами-Козерога вчаться серйозного погляду на життя і цілеспрямованості, а також ощадливості і практицизму, який мамам інших знаків може здатися жадібністю і скупістю.

Мама-Козеріг буває занадто організована. Надмірно серйозне ставлення до правильного режиму і порядку в домі може викликати у дитини почуття несвободи. Правда, це врівноважується повагою до особистості дитини.

При цьому діти Козерогів розвиваються швидше в інтелектуальному плані, ніж в емоційному. Причина цього — стриманість Козерогів в прояві любові.

Водолій

Материнські плюси:

Моложавість, відкритість, оригінальність, справедливість.

Материнські мінуси:

Обмеженість, занепокоєння і драматизм, відстороненість, надмірне потурання.

Материнський стиль:

Мама-Водолій любить побешкетувати. У такої мами зазвичай немає чітких принципів і особливої ​​виховної програми. Вона не вважає, що до дитячих примх не варто прислухатися.

Її діти ростуть в атмосфері вседозволеності і максимальній свободі самовираження, що не завжди добре.

Мама-Водолій пускає своїх малюків у вільне плавання думок і дій, щоб ті самі відчули, де закінчуються ті рамки дозволеного. Вона здатна навчити дітей, як жити в жорстокому сучасному світі завдяки веселому характеру і неймовірній емоційності.

Мама-Водолій — найбільш авторитарна з усіх. Тому діти з сильною індивідуальністю виростають у неї бунтівниками. Дітей зі слабкою індивідуальністю вона може абсолютно придушити і на все життя прив’язати їх до себе.

Риби

Материнські плюси:

Співчуття, розвинена уява, дбайливість, винахідливість.

Материнські мінуси:

Дивацтво, маніпулювання, нестійкість, відчуття провини.

Материнський стиль:

Мама-Риби зазвичай чутлива і меланхолійна, на своїх чад дивиться як на маленьких янголят, дуже сентиментальна. Дітям такої мами нелегко, оскільки вона має високу залежність від свого настрою і самопочуття: сьогодні може бути душевною і люблячою, а завтра — відстороненою і неласкавою.

Тому дітям мами-Риби доводиться пристосовуватися до її стану, і така залежність зазвичай псує характер дітей, змушуючи підлещуватися і підлабузнюватися, щоб отримати чергову порцію материнської ласки.

Мами-Риби не вміють чітко провести межу між собою і дітьми: вони відчувають д ітей продовженням самих себе. Тому діти часто посвячені в такі подробиці їхнього життя, які їм рано знати. Це сприяє більш ранньому становленню дитини в емоційному і сексуальному житті, але позбавляє їх міцної етичної опори.

Чи згодні ви з такими визначеннями? Згадайте, як вас виховувала мама! Схоже? Ні? Розкажіть нам в коментарях!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  5 ознак, що у тебе немає чоловіка, навіть якщо ти заміжня