Осина талія: Іванка Трамп поділилася романтичним фото з чоловіком, на якому вони в розкішних вечірніх нарядах

Незважаючи на те, що найчастіше під прицілом ЗМІ опиняється саме Меланія Трамп, але й Іванка заслуговує не меншої уваги. 37-річна бізнесвумен непогано справляється з великою кількістю обов’язків, демонструючи високий інтелект і вміння поєднувати роботу з побудовою міцної сім’ї.

Нагадаємо, що Іванка одружена з Джаредом Кушнером з 2009 року. До шлюбу вони перебували у відносинах рік. Джаред — син мультимільярдера, тому він, як і його дружина, може похвалитися забезпеченою сім’єю. У Іванки та Джареда вже троє дітей, хоча обидва будують успішні кар’єри. Блискучий приклад уміння все поєднувати!

Оскільки Іванка і Джаред — ділові люди, вони нечасто викладають спільні фото в соціальних мережах, але часом це все ж таки трапляється. Так, нещодавно Іванка виклала зворушливе фото в обнімку з чоловіком, на якому вони постали в дуже вже шикарних вечірніх образах!

На Джареді красувався костюм і метелик, а ось Іванка обрала сукню, яка в кращому вигляді продемонструвала її фігуру. Срібне блискуче плаття з бордовими бретелями і такого ж відтінку поясом ідеально виглядало на її стрункому тілу, підкреслюючи осину талію. 

Вільні локони красиво спадали з плечей, а лаконізм в прикрасах дозволив не відволікати увагу від такої багатослівної сукні. Розкішна! 

Навіть на фото видно, як щасливі разом Іванка і Джаред. Здається, вони навчилися бути один для одного прекрасними друзями, подружжям і, напевно, навіть діловими радниками! А як вам їх ошатні образи? Поділіться думкою в коментарях. 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  7 звичок багатих людей, які варто перейняти, щоб не залишитися бідняком