Пам’ятаєте харизматичну Жанну Аркадіївну з «Няні»? Тільки погляньте як живе самотня актриса Ольга Прокоф’єва

Відомою Ольга Прокоф’єва стала завдяки комедійному серіалу «Моя прекрасна няня», який знімався з 2004 по 2008 рік.

Ольга Прокоф’єва — російська актриса театрального мистецтва і кіно, телеведуча. З 2001 року є заслуженою артисткою РФ. 

Майбутня актриса народилася в Підмосков’ї, в містечку Одинцово влітку 1963 року.

У 1979 році дівчина пробує поступити в театральні вузи Москви, але це їй не вдається.

На наступний рік Ольга Прокоф’єва надходить на режисерський факультет в ГІТІС. Там дівчина вчиться в майстерні народного артиста СРСР і режисера Андрія Олександровича Гончарова.

Чотири роки актриса жила в цивільному шлюбі з Володимиром Гусинським.

У 1989 році Ольга розірвала відносини з Гусинським і переїхала до актора Юрія Соколова, з яким разом працювала в театрі Маяковського.  З 1992 по 2004 в шлюбі з актором. У 1992 році у них народився син Олександр.

Подружжя прожило разом 15 років і розійшлися. Зараз актриса живе одна разом з сином.

З 1985 по сьогоднішній день актриса працює в трупі академічного театру Маяковського. Вже більше 30 років. Цього року її можна побачити в спектаклях «Банкет», «Дядечків сон», «Діти псують відносини».

Працює і в інших театрах, бере участь в антрепризних спектаклях, часто гастролює з ними. У кіно вперше знялася в 1990 році в драмі «Принижені і ображені».

Відомою Ольга Прокоф’єва стала завдяки комедійному серіалу «Моя прекрасна няня», який знімався з 2004 по 2008 рік. Ольга грала одну з головних ролей — феєричну Жанну Аркадіївну, яку полюбили глядачі. Вона знялася в 173 серіях.

За останні пару років актриса дуже багато знімається в кіно, граючи різнопланові ролі у фільмах «Повний вперед!», «Терміново вийду заміж», «Удавальники», «Бумеранг» та інші. Ольга Прокоф’єва затребувана, її фільмографія налічує понад 55 робіт повнометражних фільмів і серіалів.

ЧИТАЙТЕ:  Нетта Барзілай впала зі сходів перед отриманням кубку переможця Євробачення 2018: відео

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ