Перед смертю дідусь накупив 2-річній сусідці подарунків на кожне Різдво — до 14 років

Людина з великої літери!

За тиждень до Різдва Оуен Вільямс поділився в Twitter дуже зворушливою історією, вона справила враження на тисячі людей у всьому світі.

Оуен розповів про літнього сусіда на ім’я Кен. Той помер незадовго до свята. Старий залишив дочці Оуена різдвяні подарунки на найближчі 14 років.

Оуен і Керолайн Вільямс були сусідами Кена всього два роки. Подружжя переїхало на нове місце відразу після народження дитини. 83-річний сусід обожнював їх дочку Каді.

Він був дуже бадьорим старим, планував дожити до ста років. До виходу на пенсію Кен змінив декілька професій: він працював глибоководним водолазом, теслею і пекарем. Чоловік навіть навчився грати на акордеоні.

«Наш пес обожнював його. По-справжньому любив. Головним чином тому, що при першій зустрічі той пригостив його шоколадним печивом.

Собака гавкав кожен раз, коли бачив старого. Він називав песика «мій дорогий» і «милий».

Про Кене навіть писали в місцевій пресі. Але з іншого приводу. Він в свої 85 років зайнявся незвичайними хобі. Замість того, щоб сидіти вдома і дивитися телевізор, чоловік почав стрибати з парашутом.

У нього вистачило духу покататися на крилі літака. Йому навіть не завадив хронічний артрит! І це в 85 років!

Після смерті Кена до Вільямс навідалася його дочка. У неї в руках був великий пластиковий пакет. Оуен подумав, що там сміття, і вона просить його викинути.

Однак в пакеті подружжя виявили цілу купу подарунків на Різдво для Каді.

«Я заніс мішок в кімнату, а моя дружина в цей час говорила з тещею по відеозв’язку. Дружина розридалася, потім я, а потім її матір», — розповів чоловік.

Ніхто не очікував від сусіда такого. Невідомо, чи купував Кен подарунки протягом двох років або придбав все недавно, тому що відчув, що скоро помре.

Тепер в Вільямс з’явилася прекрасна різдвяна традиція — щороку протягом 14 років їхня дочка буде отримувати «подарунок від Кена».

Першим стане ця дитяча книга.

Яке враження справила на вас ця історія?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Юлія Вінс відома на весь світ, як дівчина з обличчям Барбі і тілом Халка. 10 фотографій, які перевернуть вашу свідомість!