Пінк перервала свій виступ! Причиною тому став плакат 14-річної дівчинки

Американська поп-зірка Пінк прибула з гастролями в Австралію. Під час концерту в Брісбені вона раптово зупинила виступ. Причиною став плакат, який вона побачила в натовпі фанатів. Його вихопили з рук юної дівчини і перенесли ближче до сцени, щоб співачка змогла прочитати.

«Мене звуть Ліа, мені 14 років. Минулого місяця я втратила мою улюблену матусю. Я б дуже хотіла, щоб ви мене обійняли. Будь ласка!» — було написано на плакаті.

Розчулена Пінк спустилася в зал, підійшла до дівчинки і міцно обійняла її. Ліа розридалася в її обіймах і довго не могла заспокоїтися.

«Не плач, ти така мила! Все буде добре!»- підтримала дівчину співачка. Потім вона дала Лії автограф і сфотографувалася.

Разом з Лією прийшла її тітка, Катріна. Вона розповіла, що квитки на концерт дівчинка купила разом з мамою Деббі — за життя вона дуже любила пісні Пінк. Але за місяць до концерту жінка померла. Щоб допомогти племінниці впоратися з втратою, її тітка написала плакат з проханням до поп-зірки.

Вчинок співачки гаряче підтримали фанати. За словами тітки Лії, підтримка Пінк дуже допомогла її племінниці: вперше за довгий час вона відчула себе щасливою.

Повернувшись на сцену, вона попросила глядачів зі сцени «подзвонити своїм мамам». На наш погляд, Пінк не тільки талановита виконавиця, а й дуже хороша людина. Респект!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 приголомшливих жінок, які народилися чоловіками