Популярна модель показала свої знімки в молодості. Чудова жінка

Кармен Делль’Орефіче одна з найпопулярніших і затребуваних моделей. Вона порушила всі закони модельного бізнесу. У 87 років вона успішна, її запрошують на подіум і кожен її вихід викликає захват!

Модель народилася в 1931 році. У 14 років вона потрапила в модельний бізнес. Юну Кармен відразу відправили моделлю в журнал Vogue. Вона вразила своєю красою фотографів журналу. За рік роботи Ервін Блюменфельд зробив фотографії Кармен для 7 сторінок Vogue.

Це ті самі знімки, які так захопили світ.

У 1946 році Кармен Делл’Орефіче брала участь в зйомках з супермоделлю Доріан Лі для грудневого Vogue, з’явившись в образі Червоної Шапочки, Білосніжки і Попелюшки.

Уже в жовтні 1947 року її фото з’явилося на обкладинці знаменитого Vogue. Кармен стала однією з чотирьох наймолодших моделей за всю історію журналу.

Незважаючи на такий успіх Кармен з мамою часто голодували. Дівчина заощадила на проїзді і до роботи їздила на роликових ковзанах, а ще підробляла шиттям одягу.

«Мама виховувала мене одна. Ми жили без гарячої води і ліфта. Грошей не вистачало. Ми були змушені закласти швейну машинку, щоб було чим заплатити за квартиру, а для того щоб оплатити рахунки за електрику, доводилося з величезними зусиллями збирати і відкладати в конверт по чверть долара. 
Але я вдячна долі за пережите. Після всього перенесеного навіть невеличке відчуття голоду надовго змушує знову дбайливо ставитися до грошей і до життя в цілому» .

У 1963 році Кармен сама хотіла піти з агентства, їй було вже 32 роки і вона розуміла, що в такому віці бути моделлю вже пізно.

У 1978 році Кармен Делл’Орефіче зустрілася з фотографом Норманом Паркінсоном. Як старий друг він запросив її на презентацію свого альбому «Sisters Under the Skin».

Саме він повернув в світ моди Кармен: «Знаєш, для старої кішки ти виглядаєш зовсім непогано. Як щодо кількох фотографій для журналу? Поїхали в Париж».

Кармен в той час вже розлучилася з чоловіком, її дочка була вже дорослою і жила окремо. Жінка вирішила не упускати цю пригоду.

Зазвичай жінки приховують вік, ховають сивину і зморшки, але Кармен пішла проти системи. Вона повністю вибілила волосся і ця срібляста корона волосся стала її фірмовим знаком.

Норман Паркінсон зробив 6 знімків Кармен для Vogue Paris. Після цього фотограф показав їх редакції Town & Country, де йому сказали: «Це якраз те, чого нам не вистачало».

У 1981 році Норман Паркінсон знову провів фотосесію з Кармен Делл’Орефіче для травневого номера журналу Town & Country.

В кінці 80-х Кармен знайшла щастя з телеведучим Девідом Сасскіндом, але він помер у 19787 році від серцевого нападу. Модель вирішила боротися з депресією роботою і знову повернулася в модельний бізнес.

До сих пір ця шикарна жінка захоплює світ своєю красою!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Ніколи не ходіть на зустрічі однокласників