«Позбавтеся від ілюзії, що ви можете змінити інших людей» — 8 правил життя від лікаря-психотерапевта

Роздрукувати і на стінку.

Напевно, багатьом з нас хотілося б при народженні отримати такий собі довідник з правилами, які допоможуть жити щасливо і безтурботно. Але, на жаль, все доводиться дізнаватися на власному досвіді, якщо ми не готові прислухатися до мудрих порад тих, хто вже прожив певні обставини …

Ніколи не перекладайте відповідальність на чужі плечі

Розумію, що спокуса велика, але пошкодуйте самих себе. Тільки в той момент, коли ви внутрішньо приймете це рішення — «я автор своїх невдач і творець своїх успіхів», ви знайдете силу.

Прийміть той факт, що минулого вже не змінити, воно закінчилося

Нам підвладне тільки наше майбутнє, яке безпосередньо залежить від того, що ми робимо зараз, в кожну дану, конкретну хвилину. Не чекайте, що майбутнє вам посміхнеться, — зробіть так, щоб воно не могло вам не посміхатися.

Позбавтеся від ілюзії, що ви можете змінити інших людей

Підсвідомо всі ми страждаємо цією наївною помилкою, а в результаті страждаємо в прямому сенсі цього слова. Людей змінюють тільки обставини, все інше лише обман сприйняття. Дозвольте їм бути іншими, і в якийсь момент ви навіть почнете отримувати від цього задоволення.

Ми потрібні іншим сильними

Слабкими, втомленими, нещасними — ми нікому не потрібні. Якщо вони роблять вигляд, що справи йдуть якось інакше, то просто вводять вас в оману. Не піддавайтеся! Погодьтеся з абсолютністю цього правила, видихніть, струсніться, і ви зрозумієте, що турбуватися немає через що.

Всі наші дії будуть мати певні наслідки

І, по суті, ми завжди вибираємо не те, що ми будемо робити, а те, що буде в результаті цієї нашої дії. Тому, перш ніж зробити якусь дурницю, гарненько подумайте про її наслідки, і тоді дурниць у вашому житті буде значно менше.

Не живіть так, немов ви будете жити вічно

Кожен з нас помре. Це неминучий медичний факт. Можна через це страждати і мучитися, а можна зробити над собою зусилля і залишити цю тему раз і назавжди. Не живіть так, немов ви будете жити вічно. І не живіть так, немов вмирати вам завтра. Осмисліть обидва цих твердження, і ви знайдете свій власний рецепт щасливого життя.

Робіть те, що внутрішньо вважаєте важливим

Якщо ви задали собі питання про сенс життя, швидше за все, це просто депресія. Важливий не конкретний «сенс життя», а відчуття, що ви живете осмислено. Робіть те, що внутрішньо вважаєте важливим. Не забувайте говорити собі про це. І не женіться за успіхом. Якщо ви просто робите те, що відчуваєте важливим, успіх дожене вас сам.

Ніколи не витрачайте свій час і сили на тих, кому ви байдужі

Або — навіть гірше того — на тих, хто вас не любить. У цьому світі безліч людей, з якими проживати життя в радість. Просто не треба бути закритим і підозрілим.

Повірте, будучи відкритим і добрим, ви нічого не втрачаєте!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Наомі Кемпбелл не посоромилася показати фото без перуки