Правильно покинутий чоловік повертається як бумеранг: 20 їдких цитат відомих жінок

«Кращий спосіб змусити чоловіка зробити що-небудь — натякнути йому, що він уже застарий для таких справ», — Ширлі Маклейн.

Які вони — чоловіки? Ми підібрали 20 досить їдких цитат, які належать відомим жінкам. Так, місцями буде спекотно!

Почуття гумору — прекрасна риса. Вчасно сказаний жарт може запобігти конфлікту, розрядити обстановку, мотивувати, змінити ставлення до людини. Може … Та все що завгодно. Особливо, коли це правдиво і з перчинкою.

1. «Чоловік не думає про себе лише в ті хвилини, коли він впевнений, що хтось інший думає тільки про нього», — Луїза Леблан.

2. «Справжній чоловік — це чоловік, який точно пам’ятає день народження жінки і ніколи не знає, скільки їй років. Чоловік, який ніколи не пам’ятає дня народження жінки, але точно знає, скільки їй років — це її чоловік», — Фаїна Раневська.

3. «Дім чоловіка — його фортеця, але тільки зовні. Всередині це найчастіше дитяча кімната», — Клер Люс.

4. «Жінка спочатку 10 років намагається змінити чоловіка, а потім скаржиться, що він не такий, яким був, коли вона за нього виходила», — Барбара Страйзанд.

5. «Чоловіки не звикли до болю, — як тварини. Коли їм боляче, у них відразу такі очі, що все що завгодно зробиш, аби перестали», — Марина Цвєтаєва.

6. «Кращий спосіб змусити чоловіка зробити що-небудь — натякнути йому, що він уже застарий для таких справ», — Ширлі Маклейн.

7. «Чоловіки на подив нелогічні: твердять, що всі жінки однакові, і постійно міняють одну на іншу», — Сидоні Колетт.

8. «Чоловіки як мильні бульбашки: перший завжди невдалий, другий вже кращий, але тільки третій по-справжньому красивий і яскравий», — Фаїна Раневська.

9. «Правильно кинутий чоловік повертається як бумеранг», — Гертруда Стайн.

10. «Проблема деяких жінок полягає в тому, що вони спочатку сильно збуджуються просто так, а потім за це просто виходять заміж», — Шер.

11. «У жінок, які всього лише намагаються бути на рівних з чоловіком, мало амбіцій», — Мерилін Монро.

12. «Чоловік, який думає про те, яке враження він справляє на жінок, часто не справляє ніякого враження», — Марина Зудіна.

13. «Чудово все-таки заведено в природі. Будь-який чоловік, на вигляд зовсім непривабливий, обов’язково стає обранцем якоїсь жінки», — Агата Крісті.

14. «Смак формується поступово. Років двадцять тому мені доводилося виходити заміж за чоловіків, яких нині я б не запросила до себе навіть на обід», — Елізабет Тейлор.

15. «Жінки, може, і імітують оргазм. Зате чоловіки імітують відносини», — Шерон Стоун.

16. «Чоловіки зазвичай не слухають того, що їм кажеш — вони прислухаються до того, що збираються сказати самі», — Ванда Блонська.

17. «Якщо жінка проявляє характер, про неї говорять -« шкідлива баба». Якщо характер проявляє чоловік, про нього говорять — «він хороший хлопець», — Маргарет Тетчер.

18. «Стара теорія свідчила: «Виходьте заміж за чоловіка, який старший за вас, — він більш зрілий». Однак нова теорія говорить: «Чоловіки не зріють. Виходьте заміж за того, хто молодший», — Ріта Руднер.

19. «Не всякий чоловік піде в ресторан з жінкою, одягненою в червоне вечірнє плаття з глибоким вирізом. Швидше він запросить її в скромному, непомітному вбранні. І весь вечір буде витріщатися на жінку в червоному вечірньому платті з глибоким вирізом», — Яніна Іпохорська.

20. «Сильний чоловік не потребує того, щоб самостверджуватися за рахунок жінки, яка мала слабкість його полюбити. Йому і без того є, де проявити свою силу», — Мерилін Монро.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Топ індійських актрис, які вражають своєю красою