Про що постійно брешуть різні знаки Зодіаку

Телець: «Я ніколи не брешу!» 

Брешуть всі. Навіть не заперечуйте. Але брешуть всі по-різному. Давайте ж дізнаємося, що приховують і чого недоговорюють представники знаків Зодіаку.

1. Овен — «Все чудово»

Ви постійно брешете людям, що у вас все добре, коли насправді це далеко не завжди так. Ви не хочете, щоб хоч хтось подумав, що ви слабкі, і тому продовжуєте випромінювати впевненість і позитив, навіть коли все у вас котиться в тартарари.

2. Телець — «Я ніколи не брешу!»

Тельці, ми, звичайно, розуміємо, що для вас принципи і віра у власну непогрішність важливіше всього на світі, але досить заливати. Всі брешуть. Не треба тут.

3. Близнюки — «Я передзвоню пізніше»

Ні, не передзвоните. І навіть не згадаєте, що обіцяли це зробити. Близнюки, ставте собі нагадування ну або взагалі не обіцяйте передзвонити.

4. Рак — «Я буду готовий через 5 хвилин»

Не вірте. Це пастка. Обман! Ви будете вже стояти в дверях в куртці і кросівках, а Рак в цей час все ще буде чистити зубки. Завжди множте час, яке вам каже Рак, вдвічі. А краще втричі. Втім, можна навіть і вчетверо.

5. Лев — «Та нічого, нічого страшного»

Це ви, Леви, серйозно? Для вас же будь-яка несправедливість по відношенню до себе коханого просто справжній біль. Кого ви намагаєтеся обдурити?

6. Діва — «Я все зрозумів»

Неа. Ну не зрозуміли же. Але ваша гордість не дозволить вам це визнати. Діви звикли думати, що це вони тут «Містер-я-все-знаю-на-світі».

7. Терези — «Звичайно, я нікому нічого не розповім»

Ну ви ж знаєте, що все одно розповісте. Проговоритеся або не витримаєте. Терези, ви ж любите попліткувати. А хто не любить? Так що ми вас не звинувачуємо.

8. Скорпіон — «Ніколи тобі не пробачу. Ніколи!»

О так, Скорпіони, ми віримо, що ви дуже мстиві. Ви будете довго планувати помсту, виношувати злодійські плани, плекати довгими зимовими вечорами свою образу, а потім … просто візьмете і вибачите людину або взагалі забудете, чому ви на неї ображалися. Але ж це ж дуже хороша риса. Так що, Скорпіони, ви великі молодці!

9. Стрілець — «Так, прямо зараз все зроблю»

Ммм, швидше за все, ні. З ймовірністю десь в 90%. Ви ж знаєте, що будете тягти до переможного. Така вже у вас натура. Що вдіяти?

10. Козеріг — «Клянуся, сміятися не буду»

Навіть смішно, що хтось ще ведеться на це. Так, Козероги?

11. Водолій — «Та я ж просто жартую»

Відмовка, звичайна для вас відмовка. Ви не жартували, ви були серйозні. Але вас знову ніхто не зрозумів, і на вас знову образилися. Треба ж якось викручуватися з ситуації. Адже, як сказала б Герміона Грейнджер, ваш емоційний діапазон як у чайної ложки.

12. Риби — «Та я всього один шматочок відкушу»

Правда, розмір цього самого шматочка ви благополучно не згадуєте. А розмір-то о-го-го! У порівнянні з ним Останкінська вежа — просто зубочистка.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Бізнес по-єврейськи