Про силу слів: «Я люблю тебе»

Як тільки я прочитав в книзі Джо Вітале і Х’ю Ліна, який вплив надає фраза «Я люблю тебе», я почав застосовувати її у всіх життєвих ситуаціях.

Я починав її використовував коли прокидався, снідав, приймав душ, розмовляв по телефону, гуляв і т. д.

Фразу «Я люблю тебе» я в основному вимовляв про себе.

Однак, я намагався якомога частіше говорити її близьким мені людям. Ви знаєте деякі дивувалися, у деяких було здивування, але ніхто не сказав мені: «Ти що з глузду з’їхав» або «У тебе все в порядку?» Ні, вони просто посміхалися, а найголовніше — в результаті я став від них чути теж фразу: «І я люблю тебе».

Дана фраза змінила моє життя: раніше моє життя було метушливе і квапливе, а тепер воно гармонійне і в ньому завжди відбувається диво.

Думаю, що в глибині душі Ви (і я звичайно теж) хочете любові. Так ось, то ж справедливо і для інших. Коли Ви повторюєте «Я люблю тебе», Ви очищаєте себе і випромінюєте енергію, що поширюються на навколишніх.

Подумайте про щось або про когось у Вашому житті, хто все ще виводить Вас з душевної рівноваги. Це може бути проблема зі здоров’ям або конфлікт з колегою по роботі. Неважливо, що це.

У міру того як ви будете це вимовляти, Ви почнете відчувати любов і будете впливати на цю ситуацію або людину.

Пропуск, який веде Вас в світ від зцілення до виконання бажань, — це проста фраза «Я люблю тебе». Ідея полягає в тому, щоб любити все навколо. Любити свою зайву вагу, свою проблемну дитину, сусіда, любити їх усіх. Любов перетворює енергію і звільняє її. Фраза «Я люблю тебе» служить чарівним паролем до відчуття Всесвіту.

Доктор Х’ю Лін сказав, що в простій фразі «Я люблю тебе» є три елементи — це подякаповага і перетворення. За допомогою цих трьох елементів можна перетворити все, що завгодно.

Ви все ще налаштовані скептично? Подивіться на це з іншого боку.

Навіть якщо весь цей метод здається Вам божевіллям, що поганого в тому, щоб подумки повторювати «Я люблю тебе», поки Ви робите телефонні дзвінки, пишете електронні листи, їсте і живете своїм життям? У ці дні Ви будете почувати себе краще, навіть якщо нічого більше не станеться.

Спробуйте і подивіться, що вийде!

Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Що відбувається з мозком під час рукоділля?