Продавець найвищого рівня

У гіпермаркеті директор вирішив вийти з кабінету подивитися як справи в торговому залі. Дивиться новий продавець — хлопець мужику вудку показує. 
Вирішив підійти ближче послухати. 
Продавець — мужикові: Ось дивіться, чудова вудка, 8 колін, вуглепластик, всього 250 грам плюс котушка все німецьке, чудова властивість. Крім того, якщо ви берете вудку, безкоштовно отримуєте комплект з 20 супер блесен і набір лісок різного діаметру. Ну як? 
Мужик (пом’явшись): беру!

Продавець: Ось добре не пошкодуєш. Тепер дивись — одна справа з берега рибалити, чого там зловиш? А якщо на човні на середину водойми, а? Ось дивись — човен японський двомісний, легкий і тонкий і, не дивлячись на це, не рветься ні на каміннях, на до корчів. Крім того, до неї абсолютно безкоштовно два супер весла — розкладні, практично невагомі, займають дуже мало місця і мініелектронасос на батарейках. Береш?

Мужик: Ну ладно давай!

Продавець: Чудово! Тепер прикинь, приїхав ти на риболовлю, розташувався і раптом дощ. А тобі сховатися немає де. Ось у нас є  намет — польський, непромокаючий, складна нова модель, двомісний, а ось цю блискавку розстібнути і вона вже восьмимісна, можна цілої кампанією сховатися. Тримає усередині комфортну температуру навіть якщо на вулиці від -40 до +50. Крім того, абсолютно безкоштовно сітка, що натягується над наметом — вийшов з намету, а комарі не кусають! Ну як!

Мужик: Добре, беру!

Продавець: Тепер увага ви наш тисячний покупець, який купив в нашому гіпермаркеті більше трьох речей. І вам в якості призу пропонується 30-ти відсоткова знижка ось на цей чудовий джип. Джип абсолютно новий, цього року випуску, нова модель і прикинь, скільки буде економії в баксах при 30-ти відсотках знижки. Ну, як береш?

Мужик (махнувши рукою): А-а-а хрін з ним давай.

Продавець: пройдіть он до тієї каси, зараз я підійду.

Мужик пішов. Директор підбігає до продавця і захлинаючись говорить: 
— Ось це так! Слухай, я роблю з тобою контракт на 5 років, і хочу, що б ти працював тільки у мене, подвійний оклад, щокварталу премія і премія з продажів. Це ж треба, цей джип тут півтора року стояв, нікому не потрібен був.

-А ТИ! МУЖИК ПРИЙШОВ ЗА ВУДКОЮ, А ТИ ЙОМУ ДЖИП впарити !!!

Продавець (скромно): Ну, взагалі-то він не за вудкою прийшов.

Директор: як не за вудкою я ж бачив, ти йому вудку показував?

Продавець: Взагалі-то він за прокладками прийшов, у його дружини місячні ну, а я йому і кажу: «Ти чого як дурень, удома три дні сидіти будеш, їдь на риболовлю!»

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Пес приходив до незнайомої жінки кожен день і засинав у неї в гостях. Коли жінка дізналася, в чому справа …